- Reklama -

- Reklama -

Weekend w barwach narodowych

Z okazji zbliżających się obchodów świat majowych Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej zorganizował konkurs fotograficzny. Wystarczy zrobić biało-czerwone zdjęcie nawiązujące do kolorów narodowych.

“Weekend w barwach narodowych” to hasło akcji promowanej przez Centrum Rozwoju Wolontariatu Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, która w związku ze zbliżającymi się świętami narodowymi, tj. Święto Pracy, Dzień Flagi, 230. rocznica uchwalenia Konstytucji, gorąco zachęca do uczczenia obchodów rocznicy Konstytucji 3 Maja, od której nazwę wzięła ulica, gdzie obecnie mieści się siedziba organizacji.

– Aby uczcić zbliżające się święta, wspierać postawy patriotyczne i choć na chwilę oderwać się od atmosfery pandemii postanowiliśmy zachęcić mieszkańców naszego regionu do upamiętnienia tych szczególnych dni poprzez organizację konkursu fotograficznego pt. ”Weekend w barwach narodowych” – wyjaśnia Irena Gadaj, prezes FFLZB.

- Reklama -

Udział w konkursie może wziąć każdy, bez względu na wiek czy płeć. Wystarczy zrobić biało-czerwone zdjęcie nawiązujące do kolorów narodowych. Uwiecznić flagę na swoim domu, balkonie czy oknie i przesłać na maila: flzb@lbl.pl lub wstawić w komentarzu pod postem z informacją o konkursie zamieszczonym na Facebooku Fundacji (https://www.facebook.com/FFLZB ).

– Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji, dla autora najciekawszej pracy przygotowaliśmy zestaw fundacyjnych gadżetów. Wiemy, że na terenie naszego powiatu mieszka wielu zdolnych fotografów-amatorów dlatego mamy nadzieję, że ten konkurs będzie doskonałą inspiracją do tego, aby nasze barwy narodowe uchwycić w jakiś wyjątkowy kadr – zachęca Iwona Dubińska, koordynator Centrum Rozwoju Wolontariatu w FFLZB.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.