Automax

Nowy zastępca dyrektora Urzędu Pracy

Od 24 maja w biłgorajskim urzędzie pracy jest zastępca dyrektora. W wyniku naboru został nim Tomasz Bednarz, miejski radny i działacz LOK-u.

16 kwietnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju ogłosił konkurs na stanowisko urzędnicze. Poszukiwany był zastępca dyrektora Urzędu Pracy w Biłgoraju.

Wymagania nie były duże. W ogłoszeniu wskazano, że ma to być osoba polskiego obywatelstwa, niekarana, z wykształceniem wyższym pierwszego lub drugiego stopnia. Wymagany był także co najmniej 5-letni staż pracy z tym, że nie miało to być stanowisko kierownicze. Ważna była także nieposzlakowana opinia kandydata i znajomość przez niego przepisów dotyczących promocji zatrudnienia, kodeksu pracy oraz umiejętność obsługi komputera.

Jakie warunki pracy czekały na zastępcę dyrektora urzędu? Praca w pełnym wymiarze pracy, od 7.00 do 15.00 związana z zarządzaniem jednostką i jej pracownikami. Zastępca może także częściowo pracować poza urzędem i liczyć się z możliwymi wyjazdami służbowymi. Zastępca dyrektora urzędu będzie miał codzienny kontakt z klientami urzędu. Jako czynniki niebezpieczne na tym stanowisku podano pracę z monitorem, stanowisko decyzyjne i obciążenie psychiczne. Umowa o pracę będzie zawarta na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.
27 kwietnia upłynął termin składania podań. Na konkurs wpłynęła tylko jedna oferta. Powołano komisję konkursową, w której zasiedli: Danuta Łagożna (dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy), Magdalena Mazur, Jarosław Lipiec (etatowy członek zarządu powiatu), Jerzy Krasoń (członek zarządu powiatu) i Marek Błaszczak. – W wyniku przeprowadzonego naboru do zatrudnienia na stanowisko zastępcy dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju w dniu 24 maja 2018 r. został wybrany pan Tomasz Bednarz – informuje Danuta Łagozna, dyrektor Urzędu Pracy.

Tomasz Bednarz dotychczas pełnił funkcję kierownika administracyjnego Ligi Obrony Kraju w Biłgoraju. Od 2012 roku pełni także funkcję szefa miejskich struktur SLD. Jest także radnym Rady Miasta Biłgoraj (startował i uzyskał mandat z komitetu wyborczego Janusza Rosłana).

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.