- Reklama -

- Reklama -

Nowy, wygodniejszy sposób na robienie zakupów spożywczych?

Zima. Za oknem szaro, zimno i wietrznie, a przecież trzeba wyjść i zrobić zakupy. Okazuje się jednak, że do tego wcale nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy zamówić potrzebne artykuły przez internet! Potem pozostaje tylko czekać na ich dostarczenie.

- Reklama -

Zakupy spożywcze online – nie trzeba wychodzić z domu!

Napięty grafik, zawierucha za oknem, czy może nawet zwykła chęć odpoczynku – istnieje wiele powodów, które stoją na przeszkodzie w zrobieniu dużych zakupów spożywczych. Do tego dochodzi kwestia bycia zmotoryzowanym. Nie wszyscy posiadają samochody osobowe z pakownym bagażnikiem. Niektórzy zmuszeni są do noszenia zakupów w torbach foliowych lub plecakach (zwłaszcza gdy jeżdżą na rowerze). Z tego powodu do sklepu trzeba wybrać się częściej niż raz w tygodniu.
To duża strata czasu. Potrzeba poświęcić kilkanaście minut na sam dojazd do marketu, a potem na wybranie odpowiednich produktów. Trzeba też odczekać swoje w długiej kolejce, a na końcu pozostaje powrót do domu. Okazuje się, że miesięcznie kilka lub kilkanaście godzin życia spędza się na samym robieniu zakupów spożywczych. Poza tym zawsze może się okazać, że danego produktu nie ma w wybranym sklepie stacjonarnym.
A przecież oszczędzać powinno się nie tylko pieniądze, ale również swój czas prywatny. Wystarczy skorzystać z usług robienia zakupów spożywczych online z dostawą do domu. Obecnie na rynku jest coraz więcej firm, które oferują możliwość zamówienia dużych ilości produktów (a także małych) przez internet. Co najlepsze, kurier dostarczy je do wybranego punktu.

toyota Yaris

Aplikacja InPost Fresh – do skorzystania z usługi wystarczy telefon komórkowy

Jedną z najczęściej polecanych aplikacji do zamawiania zakupów przez internet jest InPost Fresh. To platforma, która współdziała z czołowymi sieciami sklepów (Carrefour i Makro), ale pozwala również na przeglądanie ofert zamieszczanych przez inne sklepy (na zasadzie marketplace).
Wymogiem korzystania z aplikacji jest pobranie jej na telefon komórkowy. Jest ona darmowa i dostępna w Google Play (android) i App Store (iOS).
InPost Fresh można używać właściwie zawsze i to niezależnie od pory. Aplikacja pozwala śledzić największe promocje, kupować produkty w atrakcyjnych cenach i zamawiać je z wysyłką do domu lub wybranego automatu Paczkomat®. Jakie produkty i żywność można kupić w wygodny sposób?
InPost Fresh pozwala na wybór spośród tysięcy produktów. Wystarczy skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki, aby sprawdzić, czy potrzebne artykuły są dostępne za pośrednictwem platformy. Najprawdopodobniej będą, bo asortyment składa się z m.in.:

  • artykułów spożywczych;
  • kosmetyków;
  • środków czystości;
  • produktów dla zwierząt.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Nie pozostaje nic innego jak zacząć kompletować wirtualny koszyk, a potem odebrać swoje zakupy, oczywiście, nie marnując czasu!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.