- Reklama -

Nowości w Zakątku Zdrowia i Urody

– Już od 23 listopada na stałe w Zakątku Zdrowia i Urody zagości najnowszy aparat HYDROXY do wykonywania zabiegów oxybrazji. Jest to niezwykła metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. Dzięki jej stosowaniu skóra odbudowuje się i regeneruje – informuje Jolanta Kuźmińska, właścicielka Zakątka Zdrowia i Urody. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry wszystkich tych osób, które chcą efektywnie pielęgnować cerę. Zabieg ten wykonywany jest „na mokro” i „na zimno”, dlatego polecany jest osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Daje przyjemne uczucie chłodu i ukojenia, które sprawdza się rewelacyjnie w upalne dni. Zabieg oxybrazji jest szczególnie polecany skórom trądzikowym, a więc działa tam, gdzie występują bakterie typu beztlenowego. Jeżeli one mają kontakt z tlenem, wówczas następuje dezynfekcja tej powierzchni. Są to zabiegi, które możemy wykonywać cały rok. Nie ma niebezpieczeństwa, gdy jest zbyt duże nasłonecznienie lub zbyt niska temperatura. Kontynuacja tej terapii może być całoroczna. Świetnie sprawdza się u osób, które są osobami palącymi. Następuje wówczas intensywne dotlenienie tkanek. Wszyscy borykający się z problemami rumienia bądź trądziku różowatego będą mogli korzystać na stałe z tych zabiegów.

 To nie koniec nowości. Gabinet poszerza wachlarz usług o następujące zabiegi: medyczne peelingi chemiczne (przeznaczone dla skóry problemowej z trądzikiem, przebarwieniami i wiotkością skóry), mezoterapia igłowa (anty-aging, rewitalizacja skóry, nawilżenie), modelowanie i rewitalizacja ust kwasem hialuronowym, redukcja zmarszczek (botox). Jak zapewnia Jolanta Kuźmińska wszystkie wymienione zabiegi będzie wykonywała doświadczona kosmetolog.

22 listopada w Zakątku Zdrowia i Urody gościć będzie Monika Nitecka z Lublina, konsultant, który przedstawi medyczne nowości z dziedziny kosmetyki. Natomiast 23 listopada po raz kolejny do dyspozycji pań i panów będzie kosmetolog Monika Pawlicka. Wykonywane będą zabiegi oxybrazji, mezoterapii igłowej, botoxu, kwasu hialuronowego. Już przyjmowane są zapisy. Konsultacje dotyczące pielęgnacji skóry będą darmowe.

- Reklama -

Dodatkowo gabinet wykonuje zabiegi na sprzęcie najnowszej generacji ICOONE. W swojej ofercie salon posiada suplementację SUPER DIET. Jest to renomowana, francuska firma posiadająca status laboratorium farmaceutycznego. Produkcja suplementów gwarantuje czystość ekstraktów roślinnych – brak alkoholu, brak sztucznych barwników i konserwantów. Laboratorium wybiera tylko i wyłącznie rośliny pochodzące z upraw ekologicznych. Wszystkie preparaty SUPER DIET posiadają certyfikat ECOCERT. Taki certyfikat posiadają tylko produkty, w których ilość stosowanych surowców pochodzenia naturalnego wynosi przynajmniej 95%. Połączenie suplementacji z pracą ICOONE daje świetne efekty w rzeźbieniu sylwetki, w likwidacji obrzęków, w utrzymaniu pięknej i świeżej skóry.

 Zakątek Zdrowia i Urody ma w ofercie również Złotą Maskę Kleopatry (światłoterapia). – Wykorzystujemy ją do zabiegów, które dają szybkie efekty podskórne w tkance, która absorbuje światło przy pomocy komórek i wywołuje szybkie, bardzo efektywne reakcje biologiczne i chemiczne. Poza tym działa nieinwazyjnie i w sposób naturalny. Przy pomocy światła czerwonego wzmagana jest aktywność komórek, przyśpieszony metabolizm komórkowy. Stymulowana jest skóra do produkcji protein kolagenowych, a włókna tkanek do ich wypełnienia. Poprawiana jest elastyczność skóry, wspomagane pozbycie się efektu jej zwiotczałości. Przy pomocy światła niebieskiego hamuje się rozwój stanów zapalnych. Trądzik jest zazwyczaj spowodowany iniekcją bakteryjną. Niebieskie światło jest w stanie niszczyć bakterie, nie naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować i leczyć go w okresie zapalnym. Przy pomocy światła purpurowego leczymy trądzik i łagodzimy blizny będące jego pozostałością. Światło żółte zaś dostarcza energii komórkom skóry, pobudza gruczoły, wspomaga proces przemian komórkowych, leczy choroby skóry  i wspomaga jej odporność. Zielone światło ma działanie neutralizujące, balansujące i kojące, może łagodzić napięcie, stymulować gruczoł limfatyczny. Pomarańczowe stymuluje energię komórek skóry. Przyśpiesza metabolizm – wyjaśnia Jolanta Kuźmińska.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem tel. 602 669 718 (Miasteczko na Szlaku Kultur, ul. Berka Joselewicza 21/1) lub na oficjalnym fan page „Armon hajofi” na Facebooku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.