- Reklama -

Nowości kosmetyczne

Już od 23 listopada na stałe w Zakątku Zdrowia i Urody zagości najnowszy aparat HYDROXY do wykonywania zabiegów oxybrazji. Jest to niezwykła metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. Dzięki jej stosowaniu skóra odbudowuje się i regeneruje. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry wszystkich tych osób, które chcą efektywnie pielęgnować cerę. 21 listopada w Zakątku Zdrowia i Urody gościć będzie Monika Nitecka z Lublina, konsultant, który przedstawi medyczne nowości z dziedziny kosmetyki. Natomiast 23 listopada po raz kolejny do dyspozycji pań i panów będzie kosmetolog Monika Pawlicka. Wykonywane będą zabiegi oxybrazji, mezoterapii igłowej, botoxu, kwasu hialuronowego. Już przyjmowane są zapisy. Konsultacje dotyczące pielęgnacji skóry będą darmowe

– Ponadto zapraszamy do salonu na pakiet zabiegów peeling enzymatyczny, serum, złota maska Kleopatry, a na koniec polecamy relaksujący masaż przy użyciu kremu naprawczego w cenie promocyjnej 90 zł – informuje Jolanta Kuźmińska, właścicielka Zakątka Zdrowia i Urody.

- Reklama -

To nie koniec promocji. W dniach 24 i 25 listopada zabieg infuzji tlenowej będzie wykonywany w cenie 60 zł.

Gabinet oferuje również kosmetyki firmy ORGANIQUE. Przygotowywane są one z wielką starannością i dbałością o każdy element. Większość tworzona jest ręcznie. W produktach tych znaleźć można bogactwo ekstraktów i składników naturalnego pochodzenia. Kosmetyki są przyjazne dla skóry i bliskie naturze. Pozbawione są mocnych i agresywnych środków konserwujących, myjących i pianotwórczych, które mogą wywołać podrażnienie i alergię.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem tel. 602 669 718 (Miasteczko na Szlaku Kultur, ul. Berka Joselewicza 21/1) lub na oficjalnym fan page „Armon hajofi” na Facebooku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.