- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nowość! Polskie Lotto wreszcie dostępne online!

Polacy uwielbiają granie na loterii. Statystycznie aż 89% społeczeństwa przyznaje się do zakupu losu popularnego „lotka” przynajmniej raz w roku.

Do tej pory wzięcie udziału w loterii wymagało od graczy wizyty w kolekturze, co czyniło Polskę jednym z nielicznych krajów w Europie, w którym nie było możliwości zakupu losów online.

Sytuacja ta właśnie uległa zmianie razem z pojawieniem się w Polsce jednej z najpopularniejszych międzynarodowych platform do grania w loterie online – World Lottery Club.

Cena losu jest dokładnie taka sama jak w kolekturze, czyli 3 zł za jeden pojedynczy zakład Lotto, a gra odbywa się na żywo na bezpiecznym, łatwym w obsłudze i zaufanym portalu.

Gracz zawsze otrzymuje 100% swojej wygranej, a wyniki sprawdzane są automatycznie i o ewentualnej wygranej zostaje powiadomiony przez e-mail lub SMS-em.

- Reklama -

Ponadto dzięki opcji subskrypcji użytkownicy nie muszą się już więcej martwić tym, że zapomną kupić swój los w określonym czasie i „przegapią” losowanie.

Każdy gracz, który zdecyduje się na subskrypcję, będzie automatycznie brał udział we wszystkich 3 losowaniach tygodniowo – we wtorki, czwartki i soboty.

Choć w Polsce to wciąż nowość, portal już teraz jest bardzo popularny wśród Polaków mieszkających na emigracji, którzy po części z sentymentów, a po części z powodu niskiej ceny zakładów i częstych kumulacji bardzo chętnie grają w Polskie Lotto online. Serwis znany jest ze wspaniałej i profesjonalnej obsługi w języku polskim oraz udziału w licznych imprezach polonijnych. To  m.in. dzięki temu World Lottery Club wygrało nagrodę „Polish Choice 2015” w kategorii „Najlepszy nowy produkt dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii”.

Firma World Lottery Club przygotowała specjalną promocję dla wszystkich użytkowników  naszego portalu – każdy nowy gracz, który zakupi dwa zakłady Lotto na naszym portalu, otrzyma dwa losy zupełnie GRATIS! To aż cztery zakłady Lotto za jedyne 6 zł. Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze.

Już dziś wieczorem ogromna kumulacja w Polskim Lotto. Dasz sobie szansę na zostanie milionerem?

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODEBRAĆ DARMOWY ZAKŁAD.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.