- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nowe nawierzchnie dróg

- Reklama -

We Frampolu poprawia się stan nawierzchni dróg. Wyremontowana została droga we Frampolu oraz Chłopkowie. Wkrótce kierowy będą mogli cieszyć się z nowej nawierzchni w Smoryniu i Woli Radzięckiej.

Zakończono prace związane z remontem czterech odcinków ul. Rynek we Frampolu. Wartość robót wyniosła ponad 95 tys. zł. Wykonawcą prac była firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka z o.o. w Borownicy. Remont drogi gminnej ul. Rynek we Frampolu przeprowadzono w całości ze środków własnych gminy Frampol.

- Reklama -

W październiku natomiast oddano do użytkowania odcinek drogi gminnej w miejscowości Chłopków, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2017 r. Inwestycja była dofinansowania w kwocie 93 tys. złotych ze środków rezerwy celowej budżetu państwa, będącej w dyspozycji ministra spraw wewnętrznych i administracji. Wartość przeprowadzonych prac wyniosła ponad 152 tys. zł. Wykonawcą prac było Przedsiębiorstwo Robót Drogo-Mostowych Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim. Dzięki pozyskanym środkom przebudowano odcinek 0,556 km drogi gminnej o szerokości 3 metrów. Prace obejmowały także m.in. obustronne utwardzenie poboczy na szerokości 0,5 m.

Obecnie trwają prace na dwóch kolejnych odcinkach dróg gminnych w miejscowościach: Smoryń i Wola Radzięcka. Termin zakończenia prac wyznaczono na 7 grudnia br.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.