- Reklama -

NIETRZEŹWY 21-LATEK SPOWODOWAŁ WYPADEK

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 21-latek, który kierując renault doprowadził do wypadku drogowego. Razem z nim podróżowało jeszcze troje pasażerów, którzy trafili do szpitali. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj tuż po 4 rano dyżurny biłgorajskiej komendy  otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Biłgoraj – Smólsko Małe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21 -latek kierujący renault laguną na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i dachowało. Kierujący był nietrzeźwy, miał w organizmie  prawie 3 promile alkoholu. Samochodem oprócz kierowcy podróżowały jeszcze trzy osoby. Kierowca i 29 letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju. Kobieta nie odniosła poważnych obrażeń.

- Reklama -

Dwaj mężczyźni w wieku 26 i 31 lat zostali przewiezieni do szpitala w Janowie Lubelskim. Wszyscy to mieszkańcy gminy Łukowa, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje o rozsądek! Wsiadając za kierownicę odpowiadamy nie tylko za własne zdrowie i życie ale również innych osób, które przewozimy. Wykazując się kompletnym brakiem wyobraźni, narażamy na ogromne niebezpieczeństwo także innych uczestników ruchu drogowego!

MS/KWP Lublin

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.