- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Nasz człowiek pokieruje Strażą Pożarną (foto)

Mamy swojego człowieka na ważnym stanowisku w Państwowej Straży Pożarnej. St.bryg. Michał Badach pochodzi z Radzięcina w gminie Frampol. Został właśnie zastępcą lubelskiego komendanta wojewódzkiego PSP Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Co ciekawe sam komendant pochodzi z ... gminy Goraj. Rządzimy!

- Reklama -

Michał Badach to nie jest anonimowa postać w Państwowej Straży Pożarnej. Przez lata był rzecznikiem prasowym lubelskich strażaków. Teraz będzie jednym z najważniejszych strażaków w całym województwie:

– Komendant główny PSP nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski powierzył z dniem 15 kwietnia 2024 r. st. bryg. Michałowi Badachowi pełnienie obowiązków zastępcy lubelskiego komendanta wojewódzkiego PSP Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie.  Decyzję wręczono w obecności st. bryg. Zenona Pisiewicza, lubelskiego komendanta wojewódzkiego PSP. Składamy gratulacje i życzymy, aby dotychczasowe, bogate doświadczenie zawodowe przyczyniło się do dalszych sukcesów w służbie! – informują strażacy.

urząd MArszałkowski projekt

 

Generalnie powiat biłgorajski rządzi strażą na Lubelszczyźnie. Komendant Wojewódzki PSP – Zenon Pisiewicz pochodzi z gminy Goraj, jego zastępca z gminy Frampol.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: PSP Lublin

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.