AGD

- Reklama -

- Reklama -

Największy wybór choinek w powiecie biłgorajskim

Wielkim krokami zbliżają się święta. W naszych domach nie może zabraknąć tradycyjnego drzewka bożonarodzeniowego. Warto więc wybrać odpowiedni rodzaj oraz wielkość. Największy wybór w powiecie biłgorajskim oraz przystępne ceny oferuje plantator z Tarnogrodu Michał Kruk. Możliwy jest również zakup hurtowy.

- Reklama -

Ponad 4,5 tysiąca drzewek bożonarodzeniowych dostępnych będzie już około 26 listopada br.
Będzie można wybrać spośród 5 gatunków. Plantator oferuje: 
jodłę kaukaską,
– świerk formowany,
– świerk srebrny,
– świerk w doniczce,

– sosnę.

Drzewka będzie można zakupić w Tarnogrodzie w przystępnych cenach, bo już od 50 zł.

Dostępne będą w trzech punktach: naprzeciwko Biedronki, na rynku przed Tarnogrodzkim Ośrodkiem Kultury oraz na Przedmieściu Różanieckim 7, w godzinach od 7.00 do 22.00.

- Reklama -

Choinki sprzedawane będą również w Sieniawie (przed ratuszem). Każdy może obejrzeć, zdecydować i zakupić choinkę, która spełni jego oczekiwania.

 – Plantacją i handlem drzewkami zajmuję się od 8 lat. Jest to czasochłonne zajęcie, tym bardziej że drzewka należy przycinać i formować. Jeżeli chodzi o rodzaj drzewka, jakim jest świerk, to mogę polecić go tym, którzy chcą mieć świeży zapach lasu w swoim domu. Z pewnością wprowadza on typowy świąteczny nastrój – mówi Michał Kruk z Tarnogrodu. – Z kolei jodła kaukaska, którą sprowadzam z Danii, jest drzewkiem bardziej trwałym i nie oblatuje tylko zasycha. Proponuję ją tym, którzy lubią mieć porządek w mieszkaniu – dodaje.
Drzewka mają wysokość od 1,2 m do 4 metrów. Wymiar można dopasować do miejsca, w którym drzewko będzie stało.
Po zakupie drzewka są pakowane w siatkę, co znacznie ułatwi transport. Oprócz choinek w sprzedaży będą także różnego rodzaju stroiki żywe i sztuczne, stojaki, lampki i ozdoby świąteczne oraz jemioła. Do każdej zakupionej sztuki choinki dodany zostanie prezent. To ozdobnie zapakowane sianko na wigilijny stół. – Przyjdź, wybierz, kup i ciesz się świąteczną atmosferą – zachęca plantator.
Tel. kontaktowy: 783 074 639.  
                  
*art. sponsorowany 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.