Minkiewicz

Najpiękniejsze polskie kwiaty

Impreza rozpoczęła się od krótkiego koncertu dla zgromadzonych gości. Zaprezentowali się w nim artyści pracujący na co dzień w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju.

Swoją obecnością uroczystość zaszczycił Jarosław Piskorski, wicestarosta biłgorajski który wraz z dyrektor MDK Renatą Sochą wręczał nagrody i pamiątkowe dyplomy dla uczestników konkursu.

Komisja w składzie: Alina Szubiak – plastyk, przewodnicząca komisji; Ewa Maciocha – radna Rady Powiatu, przewodnicząca Komisji Edukacji, animator kultury; Anna Kusiak – nauczyciel plastyki; Renata Socha – dyrektor MDK dokonała oceny 351 prac, nadesłanych ze szkół oraz placówek oświatowych i kulturalnych z terenu województwa lubelskiego.

Szkoły

Kategoria 5-9 lat

Nagroda: Hanna Trojanowska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, n. Dorota Brzozowska.

Wyróżnienie: Maria Stępień, Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, n. Dorota Brzozowska; Liliana Jaskuła, Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, n. Dorota Brzozowska; Rita Kowalska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, n. Dorota Brzozowska

Kwalifikacja do wystawy: Kinga Suszko, Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, n. Dorota Brzozowska; Hanna Zwolińska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, n. Dorota Brzozowska; Lena Żurawicz, Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju, n. Dorota Brzozowska.

Kategoria 10-13 lat

Nagroda: Zuzanna Sędłak, 10 lat Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu, n. Marta Hetman.

Kategoria 14-18 lat

Wyróżnienie: Nela Fusiarz Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju, n. Alina Dzido; Magda Czop, Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju, n. Alina Dzido; Daria Kuśmierkiewicz, Gimnazjum nr 1 w Biłgoraju, n. Beata Wesołowska; Michalina Pasierbiewicz, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, n. Anna Flor.

Ośrodki kultury

Kategoria 6-9 lat

Nagroda: Błażej Gleń, MDK w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak; Agata Dołba, MDK w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak; Anna Szubiak, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca.

Wyróżnienie: Olena Misztal, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca.

Kwalifikacja do wystawy: Kinga Brodziak, MDK w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak; Emilia Żurawicz, MDK w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak; Amelia Adamek, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Izabela Pogorzelec, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca.

Kategoria 10-13 lat

Nagroda: Aleksandra Wujec, 12 lat MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca.

Wyróżnienie: Martyna Kniaziowska, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Karolina Malec, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Aleksandra Chutkowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca; Anna Pędziwiatr, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Magdalena Palinka, MDK w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak.

Kwalifikacje do wystawy: Aleksandra Golec, GOK w Goraju, n. Marta Miszczak; Agata Skurzak, GOK w Goraju, n. Marta Miszczak; Weronika Woźnica, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Weronika Mielnik, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Amelia Rybak, 11 lat MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca.

Kategoria 14-18 lat

Nagroda: Anna Myszkowiak, MDK w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak.

Wyróżnienie: Julia Kudełka, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Weronika Kamieniec, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Marta Sołoducha, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Weronika Kuziak, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca.

Kwalifikacja do wystawy: Karolina Kaczor, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca; Katarzyna Nizio, MDK w Biłgoraju, n. Anna Świca.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.