Busem najechał na mężczyznę

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17 w miejscowości Tereszpol Kukiełki. Z ustaleń policjantów, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wynika, że kierujący busem marki Mercedes podczas manewru cofania najechał na przechodzącego z tyłu pojazdu starszego mężczyznę. 87-letni pieszy został zabrany do szpitala. Niestety nie udało się uratować jego życia. Kierujący pojazdem 38-latek był trzeźwy.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółów oraz okoliczności tych tragicznych w skutkach wypadków. Apelują o zachowanie ostrożności na drodze, wyobraźnię i jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Aniela mówi

    Przykra sprawa, jak to staruszek, brak wyobraźni, za busem faktycznie podczas cofania nic nie widac ,aczkolwiek na Kukielkach piesi chodzą jak królowie, dla nich cała ulica. To kierowca musi zjeżdżać z drogi bo szlachta zazwyczaj chwiejnym już krokiem maszeruje.

  2. george mówi

    i gdzie komentarz?

  3. george mówi

    Nie bronie staruszka ,bo nie powinien przechodzić za busem ale doświadczony kierowca powinien mieć oczy dookoła głowy .Ale czego wymagać od kierowcy skoro jest królem szos.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.