kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Moto Mikołaje w biłgorajskiej Wiosce Dziecięcej (film)

W niedzielę 6 grudnia, tak jak co roku podczas mikołajowego święta w Wiosce Dziecięcej SOS w Biłgoraju pojawili się motocykliści z prezentami. Tym razem oprócz łakoci i zabawek podpieczonym tej placówki przywieźli przybory szkolne. Niosąc ze sobą upominki i robiąc dużo hałasu, sprawili jak co roku wiele radości najmłodszym mieszkańcom.

- Reklama -

Poniżej galeria 120 zdjęć:

toyota Yaris
W niedzielną mikołajkową akcję zaangażowało się Stowarzyszenie Motocyklistów Old Superbike Bros oraz Spontaniczna Grupa Motocyklowa z Biłgoraja.
 – Jak co roku gromadzimy się na rynku i mamy prezenty dla dzieci z Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju. W tym roku ze względu na sytuację spotkanie nasze będzie inne, odbędzie się ono zgodnie z wszelkimi rygorami. Nie będzie wspólnej jazdy motocyklami, ale i tak mamy nadzieję, że pozostawimy uśmiech na twarzach wychowanków – mówi Grzegorz Piróg ze Stowarzyszenia Motocyklistów Old Superbike Bros.
Nagrania głosowe poniżej: 
Motocykliści pozostawili prezenty pod choinką, a w ramach podziękowania dzieci przygotowały dla nich rysunki.
  

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– W imieniu wszystkich dzieci oraz pracowników i wychowawców z Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju chciałbym podziękować motocyklistom, którzy od kilku lat odwiedzają nas i przywożą dzieciom prezenty. Prezenty nie są tutaj tak ważne, ale sama inicjatywa odwiedzenia dzieci w dniu św. Mikołaja jest szczególnie ważna, dlatego jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym w tę akcję Marian Łukasik, zastępca dyrektora ds. pedagogicznych.
        Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.