- Reklama -

- Reklama -

Moto Mikołaje chcą jechać do dzieci w Biłgoraju

W najbliższą niedzielę (4. grudnia) akcja Moto Mikołaje SOS Wioska Dziecięca Biłgoraj. Z przyjemnością zapowiadamy, bo ludzie na motorach robią super robotę. Jeśli macie maskotki, zabawki, albo coś co można przekazać dzieciakom i sprawi im radość - zróbcie to. Można zadzwonić wcześniej, można przynieść w niedzielę na biłgorajski Rynek. Zachęcamy biłgorajskie pseudoportale do tradycyjnego kopiowania. Tym razem aż się prosi...

- Reklama -

Wpłaty można dokonać na konto :  Moto Mikołaje
62 1240 1503 1111 0000 1718 2452
z dopiskiem „ Mikołajki Wioska Dziecięca SOS

Jeśli ktoś ma,  albo może mieć: zabawki, maskotki, słodycze, książki?  Zadzwońcie do organizatorów. Numer telefonu: 607262830. Upominki można też przynieść i przekazać w najbliższą niedzielę na Rynku w Biłgoraju, o godz 13.00.

- Reklama -

– Zbiórka motocyklistów 13.00 na rynku , przejazd do Wioski SOS 13.50-14.00 , o 14 zaczynamy rozdawać prezenty i przejazdy motocyklami, jak zimowa aura pozwoli – informują organizatorzy. 

W Nowej Gazecie Biłgorajskiej z przyjemnością zaprezentujemy darczyńców, bo dziś o takich ludzi coraz trudniej.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Fan tvp mówi

    Czepianie się innych portali i nazywanie ich pseudoportalami przy takim artykule jest tak samo etyczne jak rozrzucanie śmieci na potrzeby zrobienia newsa do tvp .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.