- Reklama -

Moc prezentów i promocji

W Zakątku Zdrowia i Urody świątecznie! 15 grudnia gabinet odwiedzi kosmetolog Monika Nitecka. Będzie wykonywała zabieg zamykania naczynek płatków nosa oraz policzków. Skorzystać również można z masażu stóp. Połączyć można go z zabiegiem ICOONE lub oxybrazji dłoni. Te zabiegi również w świątecznej promocyjnej cenie!

 Natomiast od 13 grudnia Zakątek zaprasza klientów za zabiegi w promocyjnych cenach. jest w czym wybierać: oxybrazja tlenowa twarzy, infuzja tlenowa dłoni oraz zabiegi na twarz z użyciem Złotej Maski Kleopatry. Serdecznie zapraszamy.

 W promocyjnej cenie wykonywane będą również zabiegi oxybrazji tlenowej. Do zabiegu oferowana będzie również infuzja tlenowa z użyciem czarnego kawioru, który działa bakteriobójczo na beztlenowce. Zabieg zakończony będzie kosmetykami renomowanych firm z wykorzystaniem serum z 24-karatowym złotem i Złotą Maską Kleopatry. Cena takiego pakietu wynosić będzie 250 zł (cena regularna 400 zł).

- Reklama -

Panowie, którzy chcą zrobić prezent swojej ukochanej, będą mogli nabyć karnety w salonie. To doskonały pomysł na prezent. Z pewnością ucieszy się z niego każda kobieta.

 A w Zakątku co chwila nowości. Dostępny jest już masaż tlenowy. Taki zabieg nie jest dostępny nigdzie w okolicy, a jego zalet jest mnóstwo. Masaż tlenowy to najnowsza metoda wykonania efektywnego i efektownego masażu, z jednoczesnym dotlenieniem skóry. W Ameryce Południowej i Europie terapia dwutlenkiem węgla została zastosowana do zlikwidowania rozstępów, cellulitu oraz blizn przerostowych. Jest on bardzo łatwy do wykonania przez kosmetyczkę. Jest bardzo przyjemny i relaksujący zarówno dla klienta, jak i kosmetyczki. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skór bardzo delikatnych, cienkich i wrażliwych. Na ten zabieg do końca grudnia zapraszamy w promocyjnej cenie 70 zł.

Któż z nas nie lubi kosmetyków. Te profesjonalnych firm nabyć można w Zakątku Zdrowia i Urody. Dostępne są m.in zestawy CRYSTAL CREAM, zestawy podarunkowe EXUVIANCE czy Organique.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem tel. 602 669 718 (Miasteczko na Szlaku Kultur, ul. Berka Joselewicza 21/1) lub na oficjalnym fan page „Armon hajofi” na Facebooku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.