- Reklama -

Mimo braku śniegu Mikołaj przybył do Tarnogrodu

6 grudnia 2017 r. chorzy w Tarnogrodzie z niecierpliwością oczekiwali dostojnego gościa. Przygotowanych zostało kilkadziesiąt paczek i upominków dla ludzi chorych, w których znajdowały się kartki świąteczne wykonane przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie, a także skromne słodycze.
Były łzy radości i ogromne wzruszenie, kiedy Mikołaj uściskał i obdarował skromnymi darami ludzi chorych. "Warto dla takich chwil być Mikołajem". Dodatkowo pięknym śpiewem radosną atmosferę wprowadzała młodzież z Publicznego Gimnazjum w Tarnogrodzie oraz uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy, zachęcając do wspólnego śpiewania wszystkich uczestników spotkania. Aż żal było się rozstawać. Popłynęło wiele słów wdzięczności i podziękowań za taki dar dobroci zarówno od ludzi chorych, jak i personelu medycznego.
Mikołaj wraz z całą ekipą odwiedził ze słodkościami także różne instytucje i innych ludzi samotnych, życząc radosnego oczekiwania narodzin Chrystusa. Akcję zorganizowała i nadzorowała wiceprzewodnicząca wolontariatu Elżbieta Kyc.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.