- Reklama -

- Reklama -

Mieszkańcy postawieni na nogi! Błysk i huk w całej wsi (video)

Dawno już nie było takiego poruszenia we wsi Smólsko Duże (gm.Biłgoraj). Błysk świateł, dźwięk syreny, mnóstwo strażaków i mieszkańcy postawieni na nogi. Co tam się działo?! - Strażacy z naszej jednostki odebrali od firmy Szczęśniak nowy średni samochód ratowniczo- gaśniczy na podwoziu Renault. Zapraszamy do obejrzenia przyjęcia samochodu oraz powitania go w naszej jednostce - uspokajają druhowie ze Smólska Dużego. Zrobili to naprawdę z rozmachem.

- Reklama -

 

 

 

video: OSP KSRG Smólsko Duże

- Reklama -

14 Komentarze
 1. Anonim mówi

  no coś takiego w głowie się nie mieści 😄zamiast dać Ukraińcom to smolsko taka bryka obdarowali.tam niema sklepu to może Żołyński by pomógł biedronkę pobudować.

 2. Arek mówi

  Z jeden strony fajnie ze modernizują ale z drugie powinny dawać dam gdzie są potrzebne, a nie strażacy wyjeżdżają 3-6 razy na rok i do tego 5 raz od drzewa na drodze . A dostają nowy wóz za 1 mln, a tam gdzie są bardziej potrzebne pieniądze to ich nie ma np na karetkę . Liczyłem ze po zmianie władzy zaprzestaną tego procederu, rozwadnia na prawo i lewo .

  1. Adam mówi

   Co ty pierdzielisz. W okolicy to Smólsko często wyjeżdża na akcje.

   1. eko mówi

    Ile w ostatnim roku, że tak czesto, raz na miesiąc?

    1. Ryś mówi

     Puknij się w makówkę. To nie policja, że ma patrol jak w zegarku. Przecież straż to raz się nie rusza przez tydzień a innym razem wyjeżdża 5 razy dziennie.

     1. 🧐 mówi

      Do ,,Ryś” – skąd jesteś nieuku?!

     2. 🧐 mówi

      Do ,,Ryś” – skąd jesteś nieuku?! 🤭🤣🤣

  2. E mówi

   Procedura zakupu takiego samochodu trwa, bo trzeba objechać firmy potem ogłosić przetarg. Sam czas montażu zabudowy to nieraz kilka miesięcy bo przecież szczesniak czy inne firmy nie siedzą i czekają tylko mają zamówienia cały czas jak nie osp to psp, policja wojsko itp. Więc obecna władza nie dała na to pieniędzy i raczej w tej kadencji będzie ciężko o nowe samochody dla osp.

 3. thx mówi

  ciekawe gdzie tą skanie przekażą jakiej osp, ponoć nieźle dali w palnik straszaki, chodnik zarzygany he he

 4. yolo mówi

  scania ile ma przebiegu przez 14 lat? 3 tys, 7 tys? żenada mareczkuuuu!

 5. You mówi

  Wystraszyłem się ze hej 🤣😁

 6. Obiektywny mówi

  Bo teraz, ochotnicza straż pożarna, będzie przekazywać wysłużone pojazdy straży Zawodowej.

 7. Ratownik mówi

  Ile razy wyjedzie w roku? 3-5 ? Kolejna zabawka będzie stać w garażu. Tak na serio powinien ktoś się za to wziąć i realnie do tematu podchodzić. Moim zdaniem lepiej zapewnić następną karetke pogotowia bo to jest potrzebne, ale zakup karetki jednak nie da tyłu głosów w wyborach. Tyle w temacie.

  1. ZRM mówi

   A skąd weźmiesz ratownikow na tą karetkę? w Powiecie Bilgprajskim? Jak nie ma komu pracować…Za chwilę kartki będą stały ale przy waszych OSP..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.