- Reklama -

Michalina kolędowała w Pałacu Prezydenckim (filmy)

Biłgorajanka Michalina Lipińska, mająca na swoim koncie udział w ostatniej edycji ogólnopolskiego telewizyjnego show "The Voice of Poland" tuż przed Świętami Bożego Narodzenia koncertowała dla Pary Prezydenckiej. Michalina w Pałacu Prezydenckim zaśpiewała kolędę „W żłobie leży” przy akompaniamencie ukulele Marty Brzozy. Zaśpiewała również w duecie z Miłoszem Mogielskim. Filmy z tego wydarzenia poniżej:

 

 – Zostałam zaproszona do udziału w świątecznym odcinku programu #PolskaPełnaPasji, który prowadzony jest na kanałach społecznościowych Pałacu Prezydenckiego. Są to mniej oficjalne profile Kancelarii Prezydenta, tj. na YouTube, Twitterze, Facebooku i Instagramie, na których publikowane są apolityczne treści związane z działalnością Pałacu oraz promocją inicjatyw społecznych – mówi Michalina Lipińska.

Wspólnie z Miłoszem Mogielskim zaśpiewała kolędę „Z Narodzenia Pana dzień dziś wesoły” . Film poniżej:

- Reklama -

– Razem z Miłoszem Mogielskim nagrywaliśmy w najbardziej reprezentatywnej części Pałacu, czyli Sali Kolumnowej. Przed nagraniami udało nam się spotkać z panem prezydentem i zakolędować mu na żywo – wspomina biłgorajska wokalistka.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.