- Reklama -

Margaret na Dniach Tarnogrodu

Koncerty, zawody, pokazy, atrakcje dla starszych i młodszych – to tylko niektóre punkty bogatego programu tegorocznych obchodów Dni Tarnogrodu, które rozpoczną się w piątek (4 sierpnia) i będą trwały do niedzieli (6 sierpnia). 

Świętowanie zainicjuje Turniej Piłki Nożnej zorganizowany w piątek (4 sierpnia) o godz. 15-tej dla przedszkolaków oraz dzieci szkolnych poniżej 10 roku życia. Rozgrywki na boisku "ORLIK" w Tarnogrodzie, zakończą się wręczeniem medali oraz wspólnym grillem. Wieczorna część Dni Tarnogrodu przebiegnie pod hasłem "Kino pod Gwiazdami" – projekcja filmu została przewidziana na godz. 21-ą.

W sobotę (5 sierpnia) od godz. 12.00 na stadionie "Olimpiakos" Tarnogród będzie rozgrywany TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA TARNOGRODU. W rozgrywkach weźmie udział 6 drużyn: OLIMPIAKOS Tarnogród, PIAST Babice, TANEW Majdan Stary, VIKTORIA Stary Dzików, ŁADA Biłgoraj oraz VIKTORIA Łukowa Chmielek. Następnie impreza przeniesie się na sąsiedni Plac Targowy, o godz. 19.00 przed gośćmi wystąpią:

– DJ FOCUS,

– zespół MALIBU oraz

- Reklama -

– zespół FASTER jako Gwiazda Sobotniego Wieczoru.

Sobotnie świętowanie zakończy Dyskoteka Pod Gwiazdami.

Ostatni dzień obchodów Dni Tarnogrodu, niedzielę (6 sierpnia), zainauguruje PUCHAR NARODÓW STRONGMAN 2017 – jedna z ośmiu tego typu imprez odbywających się na terenie Europy. Finał tych zmagań odbywa się co roku w Madrycie na imprezie Arnolda Schwarzeneggera pt. "ARNOLD CLASSIC". O godz. 14.00 na stadionie "Olimpiakos" Tarnogród zawody pucharowe poprowadzi Piotr Woltman z Radia ESKA. Dodatkowym urozmaiceniem będą zabawy i konkursy dla publiczności. Wręczenie pucharów, rozdawanie autografów i pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami zakończą tę część imprezy. Bezpośrednio po zawodach sportowych zapraszamy na wieczorny festyn. O godz. 18.00 rozpoczną się pokazy taneczne "ZUMBA FITNESS" oraz koncert zespołu MOTIF na Placu Targowym. "Don Vasyl Junior" zaprezentuje swoje przeboje po godz. 20-ej. Potem na scenie pojawi się zespół z Tarnogrodu FIRE OVER LIMITS, który będzie supportem dla Gwiazdy Wieczoru MARGARET. Nocna Dyskoteka Pod Gwiazdami będzie finałem obchodów Dni Tarnogrodu w 2017 roku.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

Autor UM Tarnogród 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.