- Reklama -

- Reklama -

Łukowianki z wielkim sercem

W tym tygodniu w Szkole Podstawowej w Łukowej stanęło kolejne już w powiecie biłgorajskim serce na plastikowe nakrętki. Zakupione zostało po to, aby nieść pomoc chorym dzieciom. Czerwone metalowe serce to zasługa pań ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa.

Obecnie mieszkańcy tej miejscowości różnymi sposobami zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację niespełna rocznego Pawełka. I to właśnie dla niego plastikowymi nakrętkami wypełnione zostanie pierwsze serce w Łukowej. O chorym Pawełku, który potrzebuje naszej pomocy, pisaliśmy już w artykule pt. Pomóżmy Pawełkowi z Łukowej (Kliknij tutaj).

To serce jest jednym z pomysłów, który zainicjowała grupa aktywnie działających pań, skupionych w Stowarzyszeniu Kobiet Gminy Łukowa.

– Do powstania tego serca przyczynili się również sponsorzy m.in. Dawid Goch, Andrzej Polański. Dzięki uprzejmości pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Łukowej Annie Duńko serce to chwilowo znajduje się w budynku szkoły, a docelowo stanie na placu szkolnym – mówi Joanna Szoździńska, prezes Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa. 

- Reklama -

– Serce to posłuży nam wszystkim za gigantyczną puszkę, której zawartość pomoże chorym dzieciom i ich rodzicom. W imieniu swoim i koleżanek zachęcam wszystkich do wrzucania i pomagania – podsumowuje prezes stowarzyszenia. 

Zbiórkę dla chłopca można nadal wspomóc, wpłacając pieniądze Kliknij tutaj.

Red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.