- Reklama -

- Reklama -

Łowcy pedofilii zatrzymali mieszkańca gminy Turobin! (zdjęcia)

29-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego zatrzymany przez Fundację ECPU Polska Łowców Pedofili. Do zdarzenia doszło w miejscowości Gródki Drugie w gminie Turobin. Mężczyzna już kilkanaście dni temu usłyszał wyrok.Tuż po tym wrócił do internetu, gdzie znów zaatakował kolejną dwunastolatkę.

- Reklama -

W sieci pojawił się filmik, na którym przedstawiciele Fundacji rozmawiają ze złapanym przez nich Piotrem z gminy Turobin. Mężczyzna myślał, że  pisał w mediach społecznościowych z nastoletnią dziewczynką.

-Co robisz na facebooku jak już się zalogujesz?pyta członek Fundacji ECU Polska.Pisałem do dzieciodpowiada mężczyzna.

-Od kiedy piszesz do dzieci? pada kolejne pytanie.Od niedawnaodpowiada

Od niedawna. Wiesz co, my jesteśmy Fundacją Łowcy Pedofilii. Powiedz mi, czy miałeś już kiedyś problem? Byłeś zatrzymywany przez Łowców Pedofilii? pada pytanie. Mężczyzna potwierdza, że taka sytuacja miała już miejsce w tamtym roku w Lublinie.

I to też byliśmy my, Piotrku. Minęło półtora roku, to był 21 luty, centrum miasta w Lublinie. Dlaczego nie wyciągnąłeś z tamtego spotkania nauczki? Minęło półtora roku, a ty znowu się aktywowałeś niedawno w sieci i znowu zacząłeś pisać do dzieci. Dlaczego? Miałeś już sprawę sądową za tamto nasze spotkanie? pyta Łowca Pedofilii.

- Reklama -

Piotr odpowiada, że dostał 1600 zł grzywny i wyrok 2 lata w zawieszeniu na 1 rok.(faktycznie dostał w zawieszeniu na 3 lata – dop.red)

Przepytujący mężczyzna dopytuje, dlaczego Piotr nie wyciągnął wniosków ze swojego zachowania i z poprzedniej rozprawy, która zakończyła się kilka tygodni temu.

Piotr nie potrafi powiedzieć, dlaczego pisze z dziećmi. – Z jednym dzieckiem piszę same głupoty – mówi Piotr. Z cytowanych przez Łowcę wypowiedzi wynika, że są to treści bardzo wulgarne.

-Z uwagi na to, że istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa z artykułu 200 Kodeksu Karnego jesteśmy zmuszeni powiadomić Komendę Powiatową Policji w Biłgoraju  w tym momencie przekazujemy cię panom policjantom mówi pytający. Na filmie widać, jak policjant zakuwa Piotra w kajdanki.

 

info/fot. Fundacje ECPU Polska

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.