Leczył ból gardła promilami

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 57-latek, który leczył ból gardła wódką z herbatą. Niestety mężczyzna postanowił później wsiąść za kierownicę poloneza. Jazdę zakończył na dachu. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Ból gardła to nic przyjemnego. Każdy z nas ma swoje metody na poradzenie sobie z takim problemem. 57-latek z gminy Biłgoraj jak wyjaśnił policjantom ból leczył wódką z herbatą. Nie byłoby z tego tytułu żadnych konsekwencji  gdyby nie to, że potem postanowił wsiąść za kierownicę.

W sobotnie popołudnie około godziny 15:00 policjanci zostali skierowani na trasę W 835 pomiędzy miejscowościami Biłgoraj – Gromada gdzie doszło do dachowania pojazdu. Na miejscu policjanci zastali samochód m-ki FSO Polonez w przydrożnym rowie na dachu oraz znajdującego się w karetce 57-letniego kierowcę. Mężczyzna na szczęście nie odniósł obrażeń.

Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna jadąc polonezem zjechał na prawe pobocze, gwałtownie skręcił w lewo stracił panowanie nad pojazdem a następnie zjechał do rowu i dachował. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie promil alkoholu. 57-latkowi policjanci zatrzymali blankiet prawa jazdy i sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.