- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolejny sparing Łady. Piłkarz opuszcza zespół

Szykuje się nieplanowana zmiana w zespole Łady 1945 Biłgoraj. - Wszystko na to wskazuje, że ukraiński zawodnik nas opuści i na wiosnę nie zagra - mówi nam trener, Jarosław Czarniecki. W rozegranym w weekend meczu kontrolnym, Łada zremisowała z Cisowianką Drzewce 3:3 (1:1).

- Reklama -

Cisowianka Drzewce – Łada 1945 Biłgoraj 3:3 (1:1).  Bramki dla Łady: Kuliński, Pawluk i Zwolak.

– W meczu z Ciosowianką,w zespole Łady testowaliśmy dwóch piłkarzy, których obserwujemy od jakiegoś czasu. Karol Misiarz ze Stali Kraśnik jest bardzo blisko dołączenia do Łady i jeśli nic się nie zmieni i nie wydarzy, to na wiosnę będzie naszym piłkarzem. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji co z drugim zawodnikiem z Kraśnika, czyli z młodym Dziubą. To wyjaśni się w najbliższych dniach – tłumaczy trener Łady, Jarosław Czarniecki.

Jest też niestety zaskakująca informacja, której działacze Łady się nie spodziewali:

- Reklama -

– Ukraiński bramkarz Ivan Kravets przekazał nam, że pojechał do domu, tęskni za rodziną i najprawdopodobniej w Ładzie już grał nie będzie. Mamy dwóch bramkarzy, bo jest Anton Alfimov i Łukasz Szawara i teraz nie wyobrażam sobie, żeby, któryś z nich opuścił jeszcze Biłgoraj i przeniósł się do innego klubu. Zainteresowani „Szawarkiem”, są, bo w tej lidze brakuje dobrych golkiperów, ale dwaj bramkarze są nam potrzebni. Wiadomo, że Łukasz chciałby grać w pierwszym składzie, ale jest rywalizacja i bliżej startu ligi, podejmiemy decyzję kto stanie między słupkami. Odchodzi też Konopka. Miał przejść do Zwierzyńca, ale nie wiem ostatecznie jaki klub wybrał i jakie ma plany. Ładę raczej opuści-  mówi nam szkoleniowiec Łady.

W najbliższą sobotę (25.02), Łada rozegra aż dwa mecze kontrolne. O godzinie 12:00 w Zamościu zmierzy się z Gryfem Gmina Zamość, a później o godzinie 17:00, sparing w Majdanie Starym z Sokołem Zwierzyniec.

 

fot: Świdniczanka Świdnik

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.