- Reklama -

Kwestowali na rozbudowę alejki na cmentarz

1 i 2 listopada odbyła się w Goraju kolejna kwesta parafialna. Po roku przerwy mieszkańcy wrócili do zbierania środków na dalszą rozbudowę alejki prowadzącej na cmentarz.

- Reklama -

Prace przy rozbudowie alejki trwają. Jak podali strażacy z OSP Goraj, obecnie dysponują kwotą ok. 40 tys. zł. Jednak była to suma wciąż za mała, aby alejka należycie wyglądała. Dlatego też 1 i 2 listopada kwestowali na cmentarzu.

Podczas kwesty zebrano dokładnie 10 607,65 zł. – Z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom oraz grupom i organizacjom, które włączyły się w kwestowanie – piszą strażacy z Goraja. W kwestowanie zaangażowało się 77 osób. Byli to druhowie z OSP Goraj, Łada, Malinie, Zagrody, mieszkańcy Bononii, Zastawia i Zagród, Koła Gospodyń Wiejskich z Zagród, Zastawia i Łady, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Zagrodzanie, Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Malinianki, nauczyciele Zespołu Szkół w Goraju, Klub Sportowy Metalowiec Goraj, panie działające przy straży OSP, ks. proboszcz Tadeusz Bastrzyk. – Łącznie 77 osób. Niesamowite, oprócz zebranej kwoty jest jedność i zgoda nas wszystkich wokół wspólnego celu – mówią druhowie z Goraja.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.