- Reklama -

- Reklama -

Konie szukają domu

Biłgorajskie Stowarzyszenie Pomocy nad Zwierzętami umieściło na swoim profilu apel o pomoc dla osieroconych zwierząt. Chodzi o konie, krowy i świnie.

- Reklama -

W apelu czytamy:

„HALO BIŁGORAJ I OKOLICE! Po nagłej śmierci właścicieli zostały dwa konie, młody ogier i jego matka. Napływają oferty od handlarzy końmi, którzy przeznaczą konie na rzeź… Zostaliśmy poproszeni przez dalszą rodzinę zmarłych opiekunów koni o pomoc w znalezieniu im nowych właścicieli, którzy będą właściwie dbać o zwierzęta i nie sprzedadzą ich na mięso. Oprócz koni zostało też kilka krów i świnki… ” – napisali miłośnicy zwierząt z Biłgoraja.

- Reklama -

W ogłoszeniu podano numer telefonu, na który można się kontaktować w sprawie zwierząt.  Jest to numer 607 084 916. Członkowie Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami apelują także o pomoc w rozpropagowaniu informacji. „Wszystkich zainteresowanych losem koni prosimy o kontakt na numer telefonu podany w ogłoszeniu. Serdecznie dziękujemy za udostępnianie postu, to bardzo ważne w sytuacji tych osieroconych zwierząt… Ocalmy je wspólnymi siłami przed straszną rzezią” – apelują do wszystkich ludzi dobrej woli.

 

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Lipiny mówi

  To za darmo wszystko? To chociaz pieniadze bierzcie i kupujcie karmy do schroniska czy pieniadze na dom dziecka dajcie. A gdzie to jest?

 2. Edyta mówi

  Czy są jeszcze jakieś tam zwierzątka do wzięcia?

 3. Marek mówi

  Chętnie zaopiekuję się starszą klaczą tel.887229299

 4. piotr mówi

  dzień dobry byłbym zainteresowany konikiem mógłbym się za opiekować mam doświadczenie z końmi

 5. Mama mówi

  Skontaktujcie się z ” Zagroda Roztocze” w obszy. Właściciel ma wielkie serducho i na pewno je przygarnie 😊

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.