AGD

- Reklama -

- Reklama -

Kolejne Zwycięstwo Tanwi

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze z Majdanu. Tym razem pewnie pokonali Orion Dereźnia.

- Reklama -

Tanew Majdan Stary był wyraźnym faworytem spotkania z drużyną Orion Dereźnia. W 4. minucie meczu groźny strzał z rzutu wolnego oddali gospodarze, jednak gości uratowała poprzeczka. Od tej pory to Tanew przejęła inicjatywę i zaczęła groźnie atakować bramkę Oriona. W 7. minucie meczu czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy, co niewątpliwie ułatwiło zadanie Tanwi. W 10. minucie meczu oko w oko z bramkarzem gospodarzy stanął Arkadiusz Kusiak, jednak nie zdołał on umieścić piłki w siatce. Kolejną dobrą okazję stworzyli sobie goście w 19. minucie meczu za sprawą strzału Dawida Konopki, ale również w tej sytuacji bramkarz gospodarzy pokrzyżował plany gości.

foto: Tanew Majdan Stary

- Reklama -

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie spotkania goście zaczęli jeszcze mocniej atakować, wykorzystując zmęczenie gospodarzy. W 65. minucie spotkania dobre podanie z rzutu wolnego na bramkę zamienił Jakub Olszewski. Od tej pory drużynie z Majdanu grało się dużo łatwiej, co zaowocowało kolejnymi trafieniami. W 75. minucie meczu Arkadiusz Kusiak pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy i podwyższył prowadzenie. Kilka minut później ten sam zawodnik wykorzystał bardzo dobre podanie od Blicharza i strzelił kolejną bramkę. Wynik spotkania w doliczonym czasie ustalił Blicharz, który pokonał bramkarza strzałem z dystansu.
Kolejne spotkanie drużyna z Majdanu rozegra na własnym stadionie w niedzielę o godzinie 17.00, a jej rywalem będzie Sokół Zwierzyniec, natomiast Orion Dereźnia podejmie w sobotę na wyjeździe Igros Krasnobród. Wszystkich serdecznie zapraszamy na te spotkania.

foto: Tanew Majdan Stary

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.