- Reklama -

Już wkrótce mecz Łada Biłgoraj – Hetman Zamość

Już wkrótce zawodnicy Hetmana Zamość zmierzą się z zawodnikami Łady Biłgoraj. Najbliższy mecz przed własną publicznością Łada rozegra w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 17.00. Spotkanie z Hetmanem Zamość przygotowywane jest jako impreza masowa podwyższonego ryzyka, będzie więc miało szczególny charakter.

Na mecz z Hetmanem Zamość prowadzona jest przedsprzedaż biletów. Można je nabyć już od poniedziałku, w godzinach 9.00-15.00 w siedzibie klubu w budynku przed bramą wjazdową na stadion OSiR w Biłgoraju. Koszt biletu to 10 zł. Karnety nabyte przez kibiców na początku rundy upoważniają do udziału w meczu bez dodatkowych opłat.

- Reklama -

 Swoje szyki zwierają także kibice obu klubów. W wielu miejscach w Biłgoraju pojawiły się plakaty "Łada Biłgoraj vs Hetman Zamość. Wielkie derby! Musisz tam być z nami!" – Nie próżnujcie! Wszystko ku chwale WIELKIEJ ŁADY! DERBY DLA ŁADY! – zagrzewają kibice.

Nie mniej gorąca atmosfera panuje także wśród zamojskich kibiców. "CAŁY HETMAN JEDZIE DO BIŁGORAJA!!! 30.04 WSZYSCY NA WYJAZD!!!" – piszą na swoim profilu społecznościowym kibice Hetmana Zamość. Organizują wyjazd autokarem i własnymi samochodami. – Kto ma możliwość, niech bierze samochody na zbiórkę. Nakręcamy znajomych! Wszyscy lecimy do Biłgoraja wspomóc naszych piłkarzy w odniesieniu zwycięstwa! Do meczu pozostało już tylko kilka dni! – piszą fani Hetmana. 

Mecz podwyższonego ryzyka wymaga także wielu wysiłków od służb i organizatorów. Policja jest postawiona w stan gotowości, a taki mecz zabezpiecza blisko 200 funkcjonariuszy. – Najważniejszą informacją dla wszystkich, którzy zdecydują się obejrzeć to spotkanie, jest z pewnością fakt, iż bilety kosztować będą 10 zł, a także, ze względów bezpieczeństwa, każdy kibic będzie miał obowiązek przy bramie wejściowej podać nr PESEL i wylegitymować się dowodem, odpowiednim dokumentem potwierdzającym tożsamość. Dla rodzin z dziećmi wydzielony zostanie specjalny sektor rodzinny (dzieci w wieku do lat 13 wejdą na obiekt bezpłatnie). Wspólnie z policją i innymi służbami dokładamy wszelkich starań, by impreza przebiegła w sportowej, przyjaznej atmosferze i bez nieprzyjemnych incydentów – informuje prezes Łady 1945 Biłgoraj Winicjusz Oleszczak. – Planujemy udostępnić widzom 1200 miejsc i mamy nadzieję, że wszystkie zostaną zapełnione. Zapraszamy państwa na mecz z Hetmanem Zamość – dodaje.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.