- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jest nowy zastępca kierownika BP ARiMR w Biłgoraju

O tym, że dotychczasowy zastępca kierownika biłgorajskiego biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kazimierz Paterak został odwołany, pisaliśmy początkiem marca. Na jego stanowisko został powołany Tadeusz Kraczek. Nominację na stanowisko od Krzysztofa Gałaszkiewicza, dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, otrzymał 15 kwietnia br.

Kontaktowaliśmy się z Tadeuszem Kraczkiem, który potwierdza, że 15 kwietnia został powołany na stanowisko zastępcy kierownika biura powiatowego Agencji w Biłgoraju. – W Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pracuję od 10 lat. Wcześniej pracowałem na stanowisku kierownika, następnie zastępcy kierownika, później jako starszy specjalista. Teraz jako zastępca biura – mówił z rozmowie z NOWą Tadeusz Kraczek

- Reklama -

Tadeusz Kraczek jest z wykształcenia mgr inż. rolnictwa. Ukończył Akademię Rolniczą w 1982 roku.  Przed pracą w Agencji pracował w dużych firmach, m.in. amerykańskiej firmie tytoniowej Universal. Pracę w biłgorajskim biurze powiatowym rozpoczął w 2006 roku. Praca na stanowisku kierowniczym w Agencji jest zatem dobrze znana Tadeuszowi Kraczkowi.

 Obecny zastępca kierownika jest jednocześnie Przewodniczącym Rady Gminy Łukowa.  

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.