- Reklama -

- Reklama -

Janusz Rosłan: Ocena mojej pracy nie jest uczciwa

- Wystarczy poobserwować obrady Rady Miasta Biłgoraja. Widać na nich, jak niektórzy radni się do mnie zwracają, jakie wysuwają zarzuty - mówi w długiej rozmowie z Nową Gazetą Biłgorajską, burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan.

- Reklama -

Dziwny ten Biłgoraj i jego okolice.

A co pan redaktor ma na myśli?

Biłgorajem rządzi lewica, powiatem rządzi prawica, a pośrodku jest jeszcze trochę zieleni.

Zaraz, zaraz,  jaka lewica rządzi w mieście?

A pan jest prawicowy?

Od ponad dwóch lat nie jestem członkiem żadnej partii, mój zastępca również. Nasz komitet wyborczy miał zawsze charakter otwarty. Należały i należą do niego osoby o bardzo różnych poglądach politycznych.

To, jako kompletnie bezpartyjny burmistrz,  jak się pan w tym wszystkim odnajduje i dogaduje?

- Reklama -

Zawsze szanowałem i szanuję wszystkich, bez względu na opcje polityczne i starałem się rozmawiać ze wszystkimi. Wydaje mi się, że jest całkiem sporo osób, które mają poglądy prawicowe, ale też mnie szanują, choć dobrze wiedzą, że nigdy zwolennikiem ich partii nie byłem.

To kto pana najbardziej nie szanuje i atakuje?

Wystarczy poobserwować obrady Rady Miasta Biłgoraja. Widać na nich, jak niektórzy radni się do mnie zwracają, jakie wysuwają zarzuty. Nie potrafią być bezstronni, a ich ocena mojej pracy z pewnością nie jest uczciwa. Ale tak jest, jeśli pełni się funkcję publiczną.

(…)

Cała rozmowa z burmistrzem Biłgoraja – Januszem Rosłanem w najnowszym, papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Będzie kandydował w kolejnych wyborach? Czy jedt dobrym burmistrzem? Jakie są największe atuty Biłgoraja? Czy rząd sprawiedliwie traktuje wszystkie samorządy, dzieląc dotacje? M.in. o to pytamy.

Najwięcej aktualnych informacji z powiatu, w najlepszym lokalnym portalu informacyjnym:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Woland mówi

  powiatem rządzi prawica
  Od kiedy pis i te wszystkie jego odłamy to prawica?
  Co najwyżej narodowo-katolicki socjalizm.

 2. Anonim mówi

  pana zastępca jest nie tylko bezpartyjny ale także nijaki

 3. Aśka mówi

  Mój głos zawsze będzie dla Pana ! Mam ogromny szacunek za odwagę, która wielu osobom brak.
  Nie sprzedaje się jak błazny z pisu.

 4. kola mówi

  Prawem radnego jest zadawać pytania i domagać się odpowiedź a jeśli czuje się Pan Burmistrz urażony przez kogoś z rady to śmiało może Pan złożyć pozew do sądu …aczkolwiek nie najlepiej to Panu ostatnio idzie. Proszę o uczciwość a nie wrodzoną hipokryzję!

 5. rudi mówi

  ???? Plac zabaw ,zachciało się. Darmowe wywalanie kasy.

 6. Szalona mówi

  P.Rosłan przed wyborami stawiał że jest czas na osiedla to pytam się co zrobił bo raczej nic gdzie jest plac zabaw zrobiony dla dzieci przy ul Wesołej nie ma,tu też mieszkają rodziny z dziecimi P burmistrzu czas się obudzić i może już starczy startowania w kolejnych wyborach i oddać władze komus kto będzie bardziej kompetentny a nie obiecywał tylko jak to robi Pan

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.