- Reklama -

- Reklama -

Hurtownia dla każdego

Hurtownia kosmetyczna Nails powstała w 2010 r. Od tego czasu zdobyła szerokie grono odbiorców. Zaopatruje lokalne salony kosmetyczne, szkoły, prowadzi też sprzedaż detaliczną. Dzięki sprzedaży internetowej ma odbiorców w całej Polsce, wysyła również paczki zagraniczne. Posiada szeroki asortyment zestawów i akcesoriów do robienia paznokci żelowych i hybrydowych. W hurtowni można się zapatrzeć w: lakiery do paznokci, lakiery hybrydowe, akcesoria do paznokci i zdobienia paznokci, żele UV, LED, stemple KONAD® i lakiery, artykuły do dezynfekcji, płyny kosmetyczne, akcesoria do pedicure, urządzenia kosmetyczne, frezy, nakładki, kapturki, przypory do makijażu, zestawy do paznokci, artykuły jednorazowe, środki i przyrządy do pielęgnacji dłoni i stóp, akcesoria do depilacji. Zakupić można również kuferki oraz biżuterię Sutasz Soutache.

- Reklama -

Właściciele zapraszają do współpracy salony kosmetyczne, szkoły i klientów detalicznych. Przy stałej współpracy gwarantują rabaty oraz możliwość negocjacji cen. Zapewniają produkty najwyższej jakości za niewygórowaną cenę. Świadczy o tym fakt posiadania szerokiego grona zadowolonych klientów.

Cały asortyment dostępny jest na www.hurtnails.pl. Sklep stacjonarny znajduje się przy ul. Rynek 12 we Frampolu. Kontakt za pośrednictwem facebooka: www.facebook.com/HurtNails; tel. 514 052 771 (od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8:30-21:30).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.