- Reklama -

- Reklama -

Gwiazdy wystąpią w Biłgoraju

Alicja Węgorzewska - światowej sławy śpiewaczka i gwiazda telewizyjna, Maciek\j Miecznikowski, artysta który prowadzi karierę obejmującą projekty patriotyczne, oraz Robert Grudzień, pianista, mistrz organów i wielki propagator patriotyzmu - animator kultury. Wszyscy wystąpią w Biłgoraju na koncercie w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących. Został zaplanowany na 30 października (poniedziałek).

- Reklama -

To będzie koncert patriotyczno-edukacyjny pt. „MELODIA NADZIEI” – HEROIZM POLAKÓW POD OKUPACJĄ NIEMIECKĄ NA PRZYKŁADZIE RODZINY ULMÓW.  Koncert odbędzie się 30 października 2023 r. o godz. 12.00 w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju przy ulicy Cegielnianej 24 (hala sportowa).

10 września 2023 roku odbyła się uroczysta beatyfikacja Rodziny Ulmów. To właśnie tej niezwykłej rodzinie i wszystkim Sprawiedliwym wśród Narodów Świata dedykowany jest koncert patriotyczno-edukacyjny w Biłgoraju.Koncert jest okazją do spotkań oraz integracji pokoleń. To nie tylko lekcja historii dla młodego pokolenia ale także muzyczna wyprawa w przeszłość i okazja do wspomnień dla starszego pokolenia.

W programie m.in. wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z dziećmi, młodzieżą i seniorami.
Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministra Edukacji Narodowej pod patronatem honorowym Wicemarszałka Województwa Lubelskiego – Michała Mulawy i Starosty Biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.