- Reklama -

- Reklama -

Grali piłkarze z powiatu biłgorajskiego (komplet wyników i aktualne tabele)

Wygrana Łady Biłgoraj z Olimpiakosem Tarnogród w klasie okręgowej i aż 10 goli pewnie zmierzającego po awans do klasy A – Relaxu Księżpol. W weekend grały zespoły piłkarskie z powiatu biłgorajskiego, w zamojskiej klasie okręgowej oraz klasach A i B. Oto komplet wyników i aktualne tabele.

- Reklama -

zamojska klasa okręgowa

Łada 1945 Biłgoraj 2:0 Olimpiakos Tarnogród 14 maja, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3:1 Andoria Mircze 14 maja, 17:00
Sparta Łabunie 1:7 Tanew Majdan Stary 14 maja, 17:00
Olimpia Miączyn 2-1 Omega Stary Zamość 14 maja, 17:00
Włókniarz Frampol 2:1 Granica Lubycza Królewska 14 maja, 11:00
Korona Łaszczów 4:1 Roztocze Szczebrzeszyn 14 maja, 16:00
Metalowiec Goraj 0:3 Victoria Łukowa 14 maja, 11:00
Tur Turobin 0:1 Błękitni Obsza 15 maja, 17:00

 

1 Omega Stary Zamość 24 58 18 4 2 74:22
2 BŁĘKITNI OBSZA 23 53 16 5 2 45:17
3 Tanew Majdan Stary 24 53 16 5 3 64:24
4 Łada 1945 Biłgoraj 24 48 14 6 4 53:27
5 Olimpiakos Tarnogród 24 39 11 6 7 37:32
6 Olimpia Miączyn 24 37 12 1 11 47:42
7 Pogoń 96 Łaszczówka 24 33 9 6 9 49:41
8 Korona Łaszczów 24 31 9 4 11 43:44
9 Granica Lubycza Królewska 24 30 8 6 10 34:38
10 Victoria Łukowa 24 30 9 3 12 46:44
11 Andoria Mircze 24 29 9 2 13 38:43
12 Włókniarz Frampol 24 27 7 6 11 34:62
13 Metalowiec Goraj 24 27 8 3 13 25:39
14 Roztocze Szczebrzeszyn 24 21 6 3 15 25:47
15 Sparta Łabunie 24 13 4 1 19 31:81
16 Tur Turobin 23 12 3 3 17 23:65

 

_______________________________________________________________________________

zamojska klasa A

Olender Sól 1:3 Orkan Bełżec 14 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 5:1 Orion Jacnia 14 maja, 15:00
Gryf Gmina II Zamość 2:6 Sokół Zwierzyniec 15 maja, 14:00
Ostoja Skierbieszów 1:2 Tarpan Korchów 15 maja, 16:00
Szumy Susiec 6:2 Graf Chodywańce 15 maja, 12:00
Potok Sitno 2:1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 14 maja, 13:00

 

1 Unia Hrubieszów 19 53 17 2 0 61:12
2 Orkan Bełżec 19 45 14 3 2 64:19
3 Graf Chodywańce 17 38 12 2 3 50:29
4 Tarpan Korchów 17 30 9 3 5 35:33
5 Olender Sól 18 28 8 4 6 32:33
6 Potok Sitno 18 23 7 2 9 50:43
7 Sokół Zwierzyniec 18 22 7 1 10 33:42
8 Orion Dereźnia 18 21 6 3 9 33:40
9 Szumy Susiec 17 18 5 3 9 32:39
10 Ostoja Skierbieszów 18 17 5 2 11 25:43
11 Gryf II Gmina Zamość 18 17 5 2 11 30:44
12 Orzeł Tereszpol 18 14 4 2 12 30:59
13 Orion Stihl Jacnia 19 10 3 1 15 30:69

 

_______________________________________________________________________________

- Reklama -

zamojska klasa B1

Huragan Chmielek 4:2 Cosmos Józefów 15 maja, 17:00
Alwa Brody Małe 1:2 Piast Babice 14 maja, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 6:0 Wrzos Szyszków 15 maja, 13:00
KS Wola Różaniecka/Luchów 1:10 Relax Księżpol 15 maja, 16:30

 

1 Relax Księżpol 10 28 9 1 0 31:4
2 Alwa Brody Małe 12 22 7 1 4 31:21
3 Piast Babice 12 22 7 1 4 20:14
4 HURAGAN CHMIELEK 11 19 6 1 4 25:13
5 Aleksandria Aleksandrów 10 14 4 2 4 22:19
6 RAKOVIA RAKÓWKA 11 14 4 2 5 16:16
7 WOLA RÓŻANIECKA-LUCHÓW 10 11 3 2 5 20:19
8 Cosmos Józefów 11 10 3 1 7 26:34
9 Wrzos Szyszków 11 1 0 1 10 5:56

 

———————————————————————————————————————————–

zamojska klasa B2

Sparta Wożuczyn 9:1 Roztocze II Szczebrzeszyn 15 maja, 17:00
Perła Telatyn 2:1 Perła Deszkowice 15 maja, 12:00
BKS Bodaczów 1:2 Delta Nielisz 15 maja, 15:00
Szyszła Tarnoszyn 1:6 Huragan Hrubieszów 15 maja, 13:00
Igros II Krasnobród 2:2 Ruch Machnów Nowy 14 maja, 16:00

 

1 Delta Nielisz 12 36 12 0 0 51:7
2 BKS BODACZÓW 12 33 11 0 1 46:13
3 Huragan Hrubieszów 12 30 10 0 2 75:10
4 Igros II Krasnobród 13 19 6 1 6 29:32
5 Sparta Wożuczyn 12 16 5 1 6 37:25
6 Szyszła Tarnoszyn 12 15 4 3 5 28:27
7 Ruch Machnów Nowy 13 12 3 3 7 24:55
8 Perła Deszkowice 12 10 3 1 8 14:36
9 Perła Telatyn 12 4 1 1 10 15:60
10 Roztocze II Szczebrzeszyn 12 3 1 0 11 9:63

 

info: lzpn/90minut/ fot.Relax Księżpol

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.