- Reklama -

- Reklama -

Gra piłkarska klasa B

W jedynym sobotnim meczu piłkarskiej klasy B, Orzeł Tereszpol nie dał rady na boisku w Brodach Małych. Alwa pokonała Orła 2:0. Pozostałe spotkania zostaną rozegrane w niedzielę, w tym mecz na szczycie: BKS Bodaczów - Huragan Chmielek.

- Reklama -

-. Osłabieni brakiem Kozeraka, Pieczykolana Marcina, Pieczykolana Michała, Kręta, Łukasika, Brodziaka, Wróbla, Szczepanka zawodnicy Orła nie dali rady lepiej dysponowanym gospodarzom. Więcej z gry i więcej sytuacji bramkowych mieli zawodnicy Alwy. Nasi zawodnicy przeciwstawili wolę walki, zaangażowanie i wielką determinację. Niestety nie przełożyło się to na wynik. Błąd w kryciu przy rzucie rożnym oraz piękny strzał z rzutu wolnego zdecydowały o wyniku meczu. Mimo wszystko tacy zawodnicy jak Bury (2004), Mielnik (2005), Kurant (2006) pokazali, że jeżeli po kontuzjach, po powrotach z zagranicy i z innych klubów Orzeł będzie prezentował się znacznie lepiej. Orzeł szkoli, Orzeł stawia na wychowanków i liczy , że kiedyś przyjdą pozytywne efekty tej pracy – skomentował porażkę klub z Tereszpola.
Orzeł wystąpił w składzie:
Stec – Pieczykolan Damian, Kulasza, Kurant, Szyderski – Szponar, Bury, Mielnik Mikołaj, Szuper Jakub (68′ Pardo) – Zdunek (20′ Góra), Oszmaniec

 

- Reklama -

Alwa Brody Małe 2-0 Orzeł Tereszpol 6 maja, 17:00
Aleksandria Aleksandrów KS Wola Różaniecka/Luchów 7 maja, 17:00
Rakovia Rakówka Wrzos Szyszków 7 maja, 13:00
BKS Bodaczów Huragan Chmielek 7 maja, 16:00

 

fot. zdjęcie ilustracyjne (Orzeł Tereszpol)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.