AGD

- Reklama -

- Reklama -

Znaleziono ciało mężczyzny

Dziś (17 marca) po godzinie 9.00 w miejscowości Zynie (gm. Księżpol) znaleziono nieżyjącego mężczyznę. Na miejscu pracowała policja i prokurator.

- Reklama -

 

Potwierdzić mogę, że odnaleziony został mężczyzna bez oznak życia, obecnie na miejscu wykonywane są czynności pod nadzorem prokuratora – informuje młodszy aspirant Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Na miejsce zdarzenia wezwana została karetka pogotowia ratunkowego i policja. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna mieszkał samotnie, a o zdarzeniu tym odpowiednie służby zawiadomili sąsiedzi zmarłego, którzy znaleźli go na terenie swojej posesji. Mężczyzna miał 60 lat. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. 

- Reklama -

W akcji uczestniczyło 4 zastępy straży pożarnej t.j trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Biłgoraja oraz jedna miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna z Księżpola. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

 

Red.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Czytelnik mówi

    Czy straż pożarna ma za dużo pieniędzy dziś 4 zastępy do zabezpieczenia terenu, 3 dni temu za naklikiem wpadł do rowu samochód to też 4 zastępy i 2 karetki a tylko kierowca był sam z wypadku.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.