- Reklama -

- Reklama -

Dzień Rodziny po raz trzeci (zdjęcia, filmy)

Już kolejny rok społeczność szkolna w Majdanie Starym wspólnie organizuje piknik integracyjny. Także 10 czerwca na placu przy szkole znów było gwarno i wesoło.

Rodzice uczniów wspólnie z nauczycielami już po raz trzeci podjęli trud organizacji Dnia Rodziny, który odbył się przy szkole w Majdanie Starym w ubiegłą niedzielę.

Tego dnia nie brakowało atrakcji. Był koncert i pokaz talentów uczniów każdej klasy. Uczniowie śpiewali, przedstawiali scenki, recytowali wiersze, a nawet wykonywali figury gimnastyczne.

- Reklama -

Wspaniałą zabawę ruchową z nagrodami poprowadził DJ Maciek. Bardzo ciekawe były konkurencje: rywalizacje w biegu z piłeczką, przeciąganie liny czy rzut butem na odległość. Oprócz tego dzieci mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i przejażdżek bryczką, zobaczyć samochód Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogalach i zabytkowe samochody oraz skosztować słodkich wypieków, które naszykowały mamy.


Dodatkową atrakcją były wystawy prac plastycznych uczniów oraz wystawa zwierząt i rękodzieła ludowego przygotowana przez filię biblioteki publicznej w Majdanie Starym.

Pomimo upalnej pogody humory wszystkim dopisywały, a festyn przebiegł ciekawie i bezpiecznie.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.