- Reklama -

- Reklama -

Dzień Jesiennego Liścia po raz dwudziesty

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna edycja imprezy charytatywnej Dzień Jesiennego Liścia. W sumie podczas zbiórek zebrano ponad 800 tys. zł. Dochód z tegorocznej edycji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Arianki Kurek.

- Reklama -

W najbliższą niedzielę 23 października Szkoła Podstawowa Nr 5 w Biłgoraju zaprasza na XX Dzień Jesiennego Liścia. W tym roku dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie chorej na mukowiscydozę Arianki Kurek z Biłgoraja.

 

urząd MArszałkowski projekt

Dzień Jesiennego Liścia wpisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez społeczność  szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. To wyjątkowa akcja, która łączy we wspólnym działaniu uczniów i ich rodziców, dyrekcję, nauczycieli i wszystkich pracowników SP 5.  Od pierwszej edycji imprezy w 2002 roku udało się zebrać 802. 559, 68zł na pomoc potrzebującym.

 

W ubiegłym roku padł kolejny rekord:

-Udało się pobić kolejny rekord w wysokości zebranych pieniędzy w ramach Dnia Jesiennego Liścia. Dziewiętnasta już edycja naszej corocznej imprezy charytatywnej okazała się wielkim sukcesem. Zebraliśmy 113 882  złotych – poinformowali w ubiegłym roku organizatorzy.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Czy i w tym roku padnie kolejny rekord? Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie. Szczegóły na plakacie.

 

 

Infor/Foto- SP nr 5  w Biłgoraju

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.