- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dzień Otwarty OSP KSRG Frampol (foto)

- Reklama -

W niedzielę 4 września jednostka OSP KSRG Frampol zorganizowała dla mieszkańców swojej gminy, i nie tylko, dzień otwarty. Była to pierwsza tego typu impreza w tej jednostce. – Umożliwiliśmy zwiedzającym dostęp do obiektów związanych z pełnieniem służby strażaków-ochotników OSP Frampol. Od rana nasza grupa strażaków była do Państwa dyspozycji aby okazać sprzęt ratowniczo-gaśniczy, który wykorzystuje podczas akcji. Na tym nie kończyły się atrakcje, które przygotowaliśmy dla gości – relacjonują wydarzenie frampolscy strażacy.

Jednym z ważniejszych punktów niedzielnego programu były lekcje udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. O godzinie 14.00 odbył się natomiast pokaz główny z zakresu ratownictwa technicznego. Była to symulacja wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Warto dodać, iż strażacy przygotowali dla swoich widzów również gry, konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. – Dołożymy wszelkich starań aby tego typu imprezy, które zbliżają mieszkańców Frampola, odbywały się corocznie – dodają jednogłośnie frampolscy druhowie, którzy dziękują mieszkańcom za przybycie. 

urząd MArszałkowski projekt

Więcej zdjęć pod adresem:
http://www.osp.com.pl/lubelskie/bilgorajski/Frampol/OSP-Frampol/aktualnosci/wydarzenia/21456/Dzien-Otwarty-OSP-Frampol-2016

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.