- Reklama -

Dzień Dziecka w Potoku Górnym

Gminny Dzień Dziecka w Potoku Górnym w tym roku był połączony z otwarciem nowego sklepu w tej miejscowości. Dlatego też od rana na najmłodszych mieszkańców gminy czekało moc atrakcji. Były gry, zabawy i grill. Najmłodsi dostali w prezencie lody i małe upominki, zafundowane przez sklep. 

- Reklama -

Popołudniu świętowanie Dnia Dziecka zostało przeniesione do amfiteatru przy urzędzie gminy. Tutaj aktorzy z Krakowa zaprezentowali bajkę "Piękna i bestia". Porwali oni dzieci do wspólnej zabawy. Następnie na scenę wyszedł klaun Tosia. Najmłodsi ochoczo ruszyli do zabawy z klaunem. Były wyścigi w workach, przeciąganie liny, nalewanie wody do butelki na czas i puszczanie baniek mydlanych. Potem dzieci ustawiły się w długiej kolejce na uwielbiane przez nich malowanie twarzy. Między czasie strażacy prezentowali sprzęt gaśniczy. Maluchy miały okazję wejść do wozów strażackich i strumieniem wody strącać pachołki. Na scenie amfiteatru zaprezentowały się też dziecięce zespoły taneczne działające na terenie gminy, które przygotowała do występu Anna Lipiec. Odważne maluchy mogły zaprezentować swoje talenty na scenie, recytując wierszyki czy śpiewając piosenki. Każdy taki występ był nagradzany upominkami. Była też darmowa zjeżdżalnia. 

Tego dnia najlepiej bawiły się dzieci. Było to widać po ich uśmiechniętych twarzach. Z pewnością taki Dzień Dziecka pozostanie im na długo w pamięci. Organizatorem imprezy był potocki Gminny Ośrodek Kultury. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.