- Reklama -

Dwie kolizje w dwa dni na tej samej drodze

W niedzielę około godziny 5.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w Majdanie Nowym. Jest to już druga kolizja na tej drodze w ciągu tego tygodnia.

W nocy, 23 lutego na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 835 i 853 doszło do poważnej kolizji. Samochód osobowy marki Mercedes, którym jechał 36-letni mężczyzna, zderzył się z drugim samochodem osobowym marki Volkswagen, którym poruszał się 20-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego.

Przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy marki Volkswagen – relacjonuje asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

- Reklama -

W wyniku zderzania, pojazd marki Mercedes dachował i wpadł do rowu. 20-letni kierowca samochodu marki Volkswagen został ukarany mandatem karnym.

Jest to już druga kolizja w ciągu tego weekendu na drodze wojewódzkiej nr 835 pomiędzy Księżpolem a Biłgorajem. O poprzedniej informowaliśmy w artykule: Zderzenie aut w Majdanie. Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne, wzmóżmy czujność, aby nie doszło do kolejnego nieszczęścia.

Red.

- Reklama -

3 Komentarze
 1. John mówi

  A moze fotoradar by postawic a ograniczenie predkosci przedluzyc za skrzyzowanie do Smolska. Majdan to spolecznosc ktora sie szybko organizuje i potrafi walczyc w tym wypadku o wspolne bezpieczenstwo.Bo tak niebezpiecznego i skomplikowanego skrzyzowania nie spotkalem.Urzedy czesto mowia o procedurach a zdrowy rozsadek mowi fotoradar.Tam sa tez przystanki brak chodnika przejscie.Prosze o dzialanie puki nie trzeba palic zniczy

 2. Barbara mówi

  Dobrze że tylko olejek do e-papierosa stracił a nie co innego….
  Na tym skrzyżowaniu to powinno być rondo…

 3. Krystyna mówi

  Przez to dachowanie kolega stracił olejek do e-papierosa było nie bezpiecznie (prawie bober)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.