- Reklama -

Dni Biłgoraja

W dniach 17-18 czerwca zapraszamy na Dni Biłgoraja. Impreza odbędzie się na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju (ul. Targowa). W programie: Ray Wilson, Aeropiknik. Szczegóły wkrótce. Serdecznie zapraszamy!

Gwiazdą Dni Biłgoraja 2017 będzie Ray Wilson– były wokalista supergrupy Genesis. Szkocki muzyk zaprezentuje zarówno największe przeboje legendarnej grupy Genesis jak i materiał autorski. Nie zabraknie mocniejszych dźwięków oraz nastrojowych rockowych ballad. Koncert odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca. W ramach dni miasta zapraszamy także na Aeropiknik, który odbędzie się w sobotę na boisku treningowym. Lotnisko na boisku zapełni się: szybowcami, balonami, symulatorami i latawcami. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w grach i zabawach lotniczych oraz konkursach. Dni Biłgoraja 2017 to także koncerty taneczne i muzyczne, dyskoteka pod gwiazdami, imprezy sportowe oraz kramy z różnościami. Dni Biłgoraja odbędą się na terenie miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

W sobotę od godz. 14.00 serdecznie zapraszamy na piknik lotniczy. Aeropiknik, to świetna zabawa nie tylko dla zainteresowanych lotnictwem, ale także możliwość rodzinnego spędzenia czasu. Atrakcją będą m.in. loty balonem na uwięzi czy pokazy napełniania wchodzące w skład balonowego treningu pokazowego. Podczas pikniku będzie można podziwiać także sprzęt lotniczy: szybowce, modele i makiety samolotów, kosze balonowe i osprzęt oraz drona. Nie zabraknie także gier, zabaw lotniczych i konkursów z nagrodami. W trakcie tej części pikniku będzie można samodzielnie zbudować i wystrzelić rakietę wodną, kierować modelem śmigłowca i samolotu na uwięzi, skorzystać z trenażera dla pilotów i kosmonautów. Oprócz zabaw plenerowych, czekają na Państwa także gry i zabawy hangarowe z wykorzystaniem symulatora lotu balonem, szybowcem a także szkolenie z obsługi kontrolera i konkursy na celność. Aeropiknik odbędzie się na boisku treningowym OSiR.

- Reklama -

Sobota upłynie także pod znakiem imprez sportowych. Serdecznie zapraszamy na dziecięcy turniej piłki nożnej miast partnerskich o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj oraz XXII kolejkę Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj w sezonie 2016/2017. Po zakończonych zmaganiach sportowych odbędzie się podsumowanie i zakończenie Ligii.

Od godz. 19.00, na scenie letniej na placu OSIR, odbędzie się część artystyczna, czyli koncerty zespołów tanecznych. Zakończeniem pierwszego dnia imprezy będzie dyskoteka pod gwiazdami.

Główną atrakcją drugiego dnia imprezy będzie koncert Raya Wilsona. W niedzielę odbędzie się także IV Bieg Sitarski wraz z towarzyszącymi biegami (Bieg Główny – 5 km, Bieg Przedszkolaka, Bieg z Łabędziem). Wieczorem na scenie letniej zaprezentują się m.in. zespoły muzyczne Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Szczegóły wkrótce w afiszach.

Organizatorami Dni Biłgoraja 2017 są: Biłgorajskie Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, Urząd Miasta Biłgoraj.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.