- Reklama -

Zapraszamy na rajd rowerowy

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju wspólnie z PTTK o/Biłgoraj oraz Urzędem Miasta Biłgoraj zapraszają wszystkich chętnych na  Rodzinny  Rajd  Rowerowy,  który odbędzie się w niedzielę  21 maja 2017 roku.

Rajd organizowany jest w ramach IV ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbywać się będzie na terenie całej Polski  w dniach 18-21 maja 2017r. Głównym celem akcji jest zaprezentowanie efektów  realizacji projektów unijnych i zmian jakie zaszły dzięki Funduszom Europejskim. Ponadto organizatorzy oprócz przejażdżki rowerowej, przewidzieli na zakończenie rajdu dodatkowe atrakcje: wspólne pieczenie kiełbasek oraz konkursy z nagrodami.

- Reklama -

Program szczegółowy rajdu:

10:00 – zbiórka uczestników rajdu przed budynkiem Urzędu Miasta w Biłgoraju, Pl. Wolności 16 i wyjazd na trasę : Biłgoraj – Rapy Dylańskie- Ignatówka – Żelebsko – szlak „Jastrzębia Zdebrz – Biłgoraj / zalew/ – ok. 29 km.

13:30 – ognisko turystyczne z pieczeniem kiełbasek i konkursami, zakończenie rajdu. 

Zgłoszenia należy składać w Punkcie Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Biłgoraju, ul. Kościuszki 41/43, tel./fax 84 688 00 00, e-mail: poitbilgoraj@interia.pl i Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, ul. Targowa 15, tel 84 688 10 35, e-mail:osirbilgoraj@interia.pl. do dnia19.05.2017r.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.