Ekogarden

- Reklama -

Czołowe zderzenie samochodu osobowego i ciężarówki

Poniedziałek nie zakończył się dla wszystkich kierowców szczęśliwie. Tragiczne warunki na drogach są jedną z przyczyn wielu poważnych kolizji. Jedna z nich wydarzył się na drodze Harasiuki – Sól.

25 stycznia około godziny 18.30 doszło do poważnej kolizji na drodze wojewódzkiej nr 858 na odcinku Sól – Harasiuki. Od razu na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane odpowiednie służby ratunkowe.

- Reklama -

– Jak wstępnie ustalili policjanci, pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący opla, 29 – letni mieszkaniec gminy Potok Górny podróżował z 20-letnią pasażerką. Jadąc od strony Biłgoraja, kierowca stracił panowanie na zakręcie i zjechał na lewy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki MAN – informuje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Kierowca samochodu osobowego z obrażeniami ciała, wraz z pasażerką zostali przetransportowani do szpitala. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. John mówi

    Andy podpisuje sie pod pana tekstem.Jeszcze policja bedzie apelowac o ostrozna jazde i jest jak u Bareji.Ale jak z e zmeczenia mozna zwinac cudze50zl z lady i jest ok to na zime mozna zwalic wiele sprawek.Ciekawe jak sad ja ukarze.Jak snieg stopnieje to bedzie lament ze ulice plywaja gdzie Bilgoraj ma 2 rzeki zalew wiele terenow pod male zbiorniki retencyjne wystarcza takie10na10metrow.Za ten nadmiar wody znowu bedzie winna ale tym razem matka natura i jej corka wiosna.Pozdrawiam

  2. Andy mówi

    A ja, od kiedy pamiętam, zawsze myślałem, że to nie warunki są przyczyną, tylko niedostosowanie się kierującego do panujących warunków. No i gazeta mnie oświeciła. Już teraz wiemy na co można zwalić winę za brak wyobraźni i zwykłą głupotę.
    Ehhh.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.