- Reklama -

Czerwcowe Dance

1 czerwca na hali widowiskowej Samorządowego Zespołu Szkolnego we Frampolu odbył się Przegląd Tańca „CzerwcoweDance” w tym roku połączony z Dniem Dziecka. W I części były animacje, gry i zabawy z klaunem Tosią a w II – Przegląd Tańca, w którym udział wzięły dzieci czterech grup tanecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury (Mini TWIST I, Mini TWIST II, MGT TWIST, MGT „Mamma Mia”) oraz tancerki grupy baletowo-współczesnej z Biłgorajskiego Centrum Kultury

 

Imprezę uroczyście rozpoczął i powitał zebranych gości, dyrektor Kazimierz Oszust. Przegląd rozgrywany był w sześciu kategoriach wiekowych – wszyscy tańczyli solówki i duety opracowane wcześniej w prezentacjach różnych stylów tańca. Komisja sędziowska w składzie: Marika Kozak, Oliwia Stelmach, Martyna Dmitroca, Maciej Kwieciński przyznała po dwa wyróżnienia specjalne w każdej kategorii wiekowej. Każdy uczestnik natomiast otrzymał pamiątkowy dyplom i medal.

W trakcie podliczania głosów – w pokazach zaprezentowały się: Młodzieżowa Grupa Tańca „Mamma Mia” z Woli Radzięckiej oraz dwie dziewczyny z komisji sędziowskiej, Oliwia Stelmach i Martyna Dmitroca – tancerki Grupy Tańca Współczesnego „ADA” z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

W czerwcu przed tancerzami z Frampola jeszcze podobny udział w Przeglądzie Tańca w Biłgoraju oraz wyjazd na XIII NAŁĘCZOWSKI FESTIWAL TAŃCA „EURO – DANCE”.

Życzymy powodzenia !

Instruktor ds. tańca Anna Oleszczak

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.