- Reklama -

- Reklama -

– Byłem i jestem niewinny! – grzmi były wójt. Znalazł pracę we Frampolu

- Byłem i jestem niewinny i kiedyś to udowodnię, bo nie zostawię tej sprawy! - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej Edward Polak, nowy kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej we Frampolu. W 2017 roku stracił mandat wójta Radecznicy, a cała Polska dowiedziała się o aferze z jego udziałem. Teraz został doceniony przez frampolskich urzędników. Rozmowa tylko u nas.

- Reklama -

Głośno zrobiło się o tym pana powrocie po latach.

Ale to za waszą przyczyną. To Nowa Gazeta Biłgorajska podała przecież informację o moim powrocie i tym, że zostałem kierownikiem we Frampolu i pojawiły się od razu komentarze.

Od tego są media, żeby informować.

Ja chcę się teraz skupić uczciwie na swoich obowiązkach w Zakładzie Gospodarki Komunalnej we Frampolu, biorę się za pracę i o to przede wszystkim mi chodzi. Mam sporo spotkań, sporo spraw na głowie i biorę się za nowe wyzwanie.

I czuje się pan dobrze z tą całą sytuacją?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Ja robię swoje po prostu. Mam zadania do wykonania i to wszystko.

Był pan wójtem Radecznicy. Dlaczego teraz Frampol?

- Reklama -

A co w tym dziwnego? Ja mieszkam w gminie Frampol i skoro był konkurs ogłoszony na stanowisko kierownika, to nie widzę powodu, żeby się do niego zgłosić i wystartować.

Aż tak dobrym jest pan kandydatem i specjalistą od gospodarki komunalnej? Chętnych było jeszcze pięciu.

Oczywiście, że mam doświadczenie. Byłem wójtem gminy i sprawy zarządzania gospodarką komunalną są mi dobrze znane. To nic nowego. W konkursie było przecież sześć osób i widocznie najlepiej spełniałem warunki postawione przez komisję konkursową.

Tylko wie pan, że ludzie mają dobrą pamięć i wiedzą o aferze i o tym co było w 2017 roku?

(…)

Cała rozmowa z nowym kierownikiem Zakładu Gospodarki Komunalnej we Frampolu, w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Już jest w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim.

W sprawie interwencji, kontrowersji, lub po prostu ciekawych informacji, zdjęć, czy wydarzeń, zapraszamy do kontaktu: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Starostwo mówi

    ,,jestem niewinny” – to samo może się tyczyć tuskunksa np. za zniknięcie kasy z OFE … A propo: To był najlepszy kandydat? Tylko kogo??? 😂🤭🤣

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.