- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Butla wypadła z samochodu

- Reklama -

Do incydentu doszło ok. godz. 14.00 na drodze wojewódzkiej 863 z Obszy do Zamchu. Służby otrzymały zgłoszenie o leżącej w przydrożnym rowie butli z gazem używanej w instalacji samochodowej. Na miejsce została wezwana policja, przybyły też jednostki straży pożarnej z JRG Biłgoraj i OSP Obsza. 

Z relacji świadków wynikało, że samochód dostawczy przewoził butlę na skrzyni. Wskutek najechania na poprzeczny uskok jezdni butla wypadła ze skrzyni na pobocze. Kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. – Kierująca Seatem 35 latka z Biłgoraja jadąc od strony Lubaczowa w kierunku Obszy nagle w odległości około 50 m przed swoim pojazdem zauważyła toczący się po jezdni okrągły przedmiot, który uderzył w lewe koło pojazdu kierującej. Przedmiotem tym okazała się być butla gazowa LPG samochodowa, która najprawdopodobniej wypadła z nn pojazdu. W sprawie trwają czynności wyjaśniające – informuje st.sierż. Joanna Klimek z KPP Biłgoraj.

urząd MArszałkowski projekt

Butlę zauważył kierowca innego samochodu. Wezwano policję i strażaków. Butlę zabezpieczono, a następnie przetransportowano do utylizacji. Stwierdzono, że nie doszło do jej rozszczelnienia się.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.