- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Budowlanka wicemistrzem województwa

 Do rywalizacji w finale wojewódzkim przystąpili piłkarze z Lublina, Zamościa, Świdnika, Lubartowa, Łukowa i Biłgoraja. Trofeum bronili piłkarze Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Rozgrywki rozpoczęły się od rywalizacji w dwóch grupach po trzy zespoły systemem każdy z każdym. Zwycięzcy spotkali się w finale, a zespoły z drugich miejsc zagrały o trzecie miejsce.

Widzowie zgromadzeni w hali OSiR mieli okazję oglądać mecze na wysokim poziomie sportowym. Warto dodać, że wielu zawodników z poszczególnych drużyn na co dzień występuje w lokalnych klubach piłkarskich. 

W meczu o trzecie miejsce piłkarze z Łukowa pokonali w rzutach karnych reprezentację Świdnika. 

- Reklama -

Finał turnieju był również ciekawy. Gospodarze turnieju, piłkarze biłgorajskiej budowlanki zagrali z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze za sprawą Bartłomieja Myszaka. Goście z Zamościa jednak szybko wyrównali i zdobyli kolejne bramki, ostatecznie kończąc ten pojedynek zwycięstwem w stosunku 4:1. Opiekunem drużyny ZSBiO w Biłgoraju był Ireneusz Zarczuk. 

Skład ZSBiO: Łukasz Szawara, Daniel Spustek, Janusz Birut, Bartłomiej Myszak, Daniel Ćwiek, Daniel Luchowski, Damian Chmura, Wojciech Markowicz, Paweł Nawrocki, Karol Saj.

 

Do finału wojewódzkiego awansowali także piłkarze ręczni ZSBiO w Biłgoraju pod opieką Wiesława Ćwika. Nasza drużyna w rywalizacji rejonowej okazała się najlepsza spośród trzech ekip biorących udział w turnieju, kolejno pokonując mistrza powiatu janowskiego 28:5 oraz mistrza powiatu kraśnickiego 17:12. W zawodach zabrakło zespołu z powiatu lubelskiego.

Skład ZSBiO: Daniel Spustek, Bartek Kozłowski, Cezary Rawski, Radosław Bazan, Mateusz Koszarny, Dominik Ostasz, Damian Chmura, Szymon Michoński, Daniel Luchowski, Przemysław Strzelec, Błażej Baran, Marcin Bielak, Paweł Malec, Marcin Surmacz, Mateusz Tracz. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.