- Reklama -

- Reklama -

Bonum Voces z Must Be the Music na żywo przed ZAKOPOWER

Skończyło się głosowanie na biłgorajski zespół Bonum Voces, który wystąpił w ostatnim odcinku Must Be the Music, zdobywając sympatię jurorów i cztery zdecydowane TAK.
Już wkrótce zespół będzie można usłyszeć na żywo. Wystąpi on 19 czerwca, ok. godz. 19.00 przed ZAKOPOWER – gwiazdą Dni Biłgoraja 2016, wstęp wolny, OSiR Biłgoraj.

Dni Biłgoraja 2016 to dwa dni różnych wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Pierwszego dnia w sobotę, 18 czerwca, odbędzie się m.in. koncert pod hasłem „Tańczący i Śpiewający Biłgoraj”, podczas którego wystąpią artyści i zespoły Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju i Biłgorajskiego Centrum Kultury. Także w sobotę zapraszamy na koncert folklorystyczny, a na koniec imprezy na tańce pod gwiazdami.

- Reklama -

W niedzielę, oprócz gwiazdy wieczoru – Zakopower, na scenie wystąpi także Bonum Voces (znany z 9 odc. Must Be the Music). W niedzielne popołudnie planowany jest także program dla dzieci oraz koncert „Muzykujący Biłgoraj” z udziałem wykonawców MDK, BCK i Gości.
Podczas obchodów dni miasta zapraszamy na imprezy sportowe przygotowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, czyli: III Bieg Sitarski, Podsumowanie i zakończenie rozgrywek Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj w sezonie 2015/2016, zawody rowerowe Biłgoraj BMX Jam.
Organizatorem Dni Biłgoraja jest Biłgorajskie Centrum Kultury zaś współorganizatorami Urząd Miasta Biłgoraj i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.
Szczegółowy program Dni Biłgoraja 2016 wkrótce w afiszach.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.