- Reklama -

- Reklama -

Błękitni Obsza mają nowych piłkarzy

Są pierwsze transfery beniaminka IV ligi piłkarskiej, Błękitnych Obsza. Na razie znamy cztery nazwiska, ale to na pewno nie koniec. - Zgłosiło się do nas kilku zawodników, którym się przyglądamy i z których wybierzemy tych najlepszych - mówi nam trener klubu Piotr Paluch.

- Reklama -

Aż ośmiu nowych piłkarzy było testowanych przez beniaminka czwartej ligi piłkarskiej w meczu kontrolnym z Ładą Biłgoraj. Błękitni Obsza przegrali ten mecz 0:3. Przynajmniej czterech zawodników pozostanie w klubie:

– Na pewno w Błękitnych będzie występował Maciek Chmura z Gromu Różaniec. To jest zawodnik, która da nam ogromną jakość. Jesteśmy z nim już dogadani, pozostają tylko kwestie formalne z klubem z Różańca, czyli wypłata ekwiwalentu – mówi trener Błękitnych, Piotr Paluch.

Kto jeszcze dołączy do zespołu z Obszy? Kolejne wzmocnienia to: Mateusz Wróbel z  BKS Bodaczów, Łukasz Stec ze Sparty Łabunie i Ukrainiec Denis Mostowoj, który grał ostatnio w GKS Rudki w czwartej lidze świętokrzyskiej

– Jesteśmy w kontakcie z chłopakiem, który pochodzi z Kongo i grał w Izolatorze Boguchwała. Sam się odezwał, sam się zgłosił i chce przyjechać do nas na testy. Kolejny zawodnik, który sam się zgłosił do Błękitnych, to zawodnik z Estonii, który występował na Białorusi– tłumaczy szkoleniowiec.

- Reklama -

Jeszcze w tym tygodniu zapadnie decyzja co z dwójką piłkarzy z Nigerii, którzy czekają na pozwolenia wjazdu do Polski i których klub z Obszy widzi w swoim składzie.

Więcej informacji o sytuacji i zmianach w klubach piłkarskich z powiatu biłgorajskiego, w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”.

 

 

fot. Błękitni Obsza

- Reklama -

Zostaw odpowiedź