- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj: Będzie Wigilia dla samotnych i ubogich

W Biłgoraju będzie Wigilia dla samotnych i ubogich. Została zaplanowana na 18 grudnia. Organizacji podjęło się stowarzyszenie, które powstało przy Domu Pomocy Społecznej Kombatantów w Biłgoraju. Teraz pilnie trzeba spotkanie zorganizować. Potrzebne są ręce do pracy, ale przede wszystkim to, co powinno znaleźć się na świątecznym stole. Organizatorzy proszą o każdą pomoc i wsparcie.

- Reklama -

– Ruszamy pełną parą i czekamy na każdą pomoc. Przede wszystkim finansową. Gdyby ktoś mógł przekazać wypieki, skromne upominki na święta, albo żywność o przedłużonym terminie ważności to bardzo prosimy o kontakt – mówi Monika Harkot,  wiceprezes stowarzyszenia „Bezpieczna Przystań” w Biłgoraju. 

 

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Piotr mówi

    Mam pytanie odnośnie bezdomnych kretów i ryjówek. Może uda się jakoś zorganizować dla nich pomoc. Bardzo prosimy Pana burmistrza o interwencję w tej sprawie.

  2. az mówi

    Burmistrz Biłgoraja ogłosił konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ekologii i ochrony zwierząt polegającego na zapewnieniu opieki bezdomnym i wolno żyjącym kotom z terenu miasta Biłgoraja oraz na zapobieganiu ich bezdomności. Oferty można składać do połowy grudnia. Na ten cel przeznaczono 50 tys. zł.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.