- Reklama -

Biłgorajski Festiwal Smaków

Stowarzyszenie Noodles Stage, Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Biłgorajskiego, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Biłgorajskie Centrum Kultury w niedzielę, 1 października, zaprosili na I Biłgorajski Festiwal Smaków. Była dobra zabawa i promocja zdrowej żywności. Licznie przybyli mieszkańcy Biłgoraja i okolic mogli nabyć smacznych i wyjątkowych produktów.

W czasie imprezy zaproszeni wystawcy zaprezentowali lokalne, i nie tylko, produkty, przeprowadzone zostały warsztaty kulinarne. Były również animacje dla najmłodszych, bezpłatne projekcje kinowe i koncert zespołu The Freeborn Brothers.

- Reklama -

I Biłgorajski Festiwal Smaków był  połączony z akcją charytatywną wspierającą rehabilitację oraz leczenie Jagódki Stasiewicz i Krzysztofa Klimeckiego.

I Biłgorajski Festiwal Smaków dofinansowano ze środków Programu "Działaj lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i partnerów – Gminę Biłgoraj oraz Miasto Biłgoraj.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.